11 סימנים שאמא שלכם היא החברה הכי טובה שלכם, ושום דבר בעולם לא ישנה את זה!

זה רק יזכיר לכם שאין כמו אמא, וכדאי שתרימו לה שוב טלפון היום...אין כמו אמא! הקשר של ילדים ואמהות הוא הרבה מעבר לסתם מטען גנטי – יש כאן אהבה ללא גבולות, נתינה אינסופית, כבוד והקשבה. אמא תמיד תהיה שם בשבילכם, בתקופות רעות וטובות, היא תשמח איתכם ותבכה בשבילכם, היא תחזק אתכם ותעריץ אתכם גם בימים שקשה לכם לקבל את עצמכם.

ואם עדיין לא הבנתם את זה, אמא היא החברה הכי טובה שתהיה לכם כל החיים – והנה 11 סיבות טובות למה!

1. אמא שלכם היא המעריצה הכי גדולה שלכם!

היא מאמינה בכם מהיום שנולדתם, לפעמים אפילו יותר ממה שאתם מאמינים בעצמכם. לא משנה מה התוכניות שלכם בחיים, היא תמיד תהיה שם בשבילכם כדי לעזור ולתמוך. הדבר היחיד שהיא רוצה זה שתהיו מאושרים, והיא תעשה הכל כדי שזה יקרה!

2. היא תמיד רוצה לשמוע את החדשות שלכם

כשקורה לכם משהו טוב, יכול להיות שתרצו לחלוק עם המשפחה והחברים. אבל האדם הראשון שרוצה לדעת זו האמא היקרה שלכם. היא תמיד תשמח בשבילכם, אפילו יותר ממה שחשבתם.

3. העצות שלה חשובות לכם, וכך גם שלכם עבורה

אם אתם לא בטוחים מה לעשות, כדאי שתפנו קודם כל לאמא. העצות שלה הן האמיתיות והכנות ביותר ולכן חשוב שתיקחו אותן ברצינות. אתם לא צריכים לפחד לומר לה ממה אתם חוששים, ואין ספק שהיא תרצה לעזור. מצד שני, אמא שלכם גם כן עשויה לבקש עצה מידי פעם, כי היא יודעת שהיא יכולה לסמוך עליכם.

4. ואתם יודעים, עם אמא אפשר להיות כנים לחלוטין!

לא משנה מה עובר לכם בראש – תמיד אפשר לספר לאמא. היא לא תשפוט אתכם, תנסה להבין ותשמור על הכל בסוד. היא אמנם טובה בלתת עצות מעולות, אבל היא גם תוכל לשבת בשקט ולהקשיב כשאתם צריכים.

5. היא תמיד תאמר לכם את האמת

למרות שנוח לכם עם אמא, כשהיא תרגיש שהיא צריכה לדבר – היא תעשה את זה! היא תשפוך בפניכם את האמת בלי מסכות, אפילו אם לפעמים לא נעים לשמוע את זה… בין עם זה על מערכת היחסים החדשה, הלבוש שלכם, או אורח החיים – כי אחרי הכל, היא מאחלת לכם את הטוב ביותר!

6. היא תקשיב לדעות שלכם ותנסה להבין אתכם

שיחה עם אמא זה תמיד תענוג, כי היא באמת רוצה לדעת מה אתם חושבים. היא מכבדת את דעתכם ולא אכפת לה אם היא שונה משלה. אמא תעזור לכם למצוא את הפתרון לבעיה בלי לשנות אתכם או דעתכם לחלוטין.

בדף הבא מחכות לכם עובדות שיוכיחו לכם שאין כמו אמא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים