12 דוגמניות “יוצאות דופן” שעשו מהפך בעולם האופנה וישנו את כל מה שחשבתם על יופי עד היום!

מס 11 תצליח להפתיע אתכםהיום, בשביל להיות דוגמנית מצליחה, לא צריך להיראות כמו בובת ברבי רזה. כבר מזמן הבינו שזה מ-ש-ע-מ-ם. מה שצריך היום זה להיות שונים. ובאמת, בזמן האחרון אנחנו יכולים לראות בעולם האופנה העולמי יותר ויותר אנשים מלאי השראה עם מראה בלתי רגיל שמצליחים לקטוף קמפיינים נחשקים.

ליופי אין צורה, גודל או צבע משלו – הוא קיים בכל הגוונים והוא אינסופי. זה נשמע קלישאתי ומתייפייף, אבל 12 הדוגמניות (המצליחות) הבאות יוכיחו לכם שזו לגמרי האמת ושהעולם סוף-סוף מתחיל להפנים את זה.

גלו מטה וראו בעצמכם נשים מדהימות שדווקא בזכות המראה “יוצא הדופן” שלהן, הן הצליחו לכבוש את עולם האופנה. אה, ומחכה לכם בונוס פשוט מהפנט בסוף!

1. שרה גרוטס

שרה רק בת 28, אבל היא נראית מבוגרת יותר. זה בגלל מחלה גנטית שמשפיעה על האלסטיות של העור שלה. לשרה היה את האומץ לחשוף את גופה לעולם ובזכות זה היא הפכה לדוגמנית מצליחה.

2. לילי מק’מנמיי

לילי היא דוגמנית אנגליה שבולטת בזכות האוזניים הגדולות שלה, השיניים והשפתיים. היא מאד מצליחה ובעולם האופנה ממש מעריצים אותה.

3. פרשס לי

למרות שאמרו לפרשס לשנות את השם, את התסרוקת, את המידה ומה לא… פרשס התעקשה להישאר מי שהיא! וזה השתלם לה – היא הדוגמנית השחורה הראשונה למידות גדולות שדגמנה למגזין ‘ווג’.

View this post on Instagram

#ATL Belle

A post shared by PRECIOUS LEE (@preciousleexoxo) on

4. רפילווה מודיסל

רפילווה היא דוגמנית העל הלבקנית הראשונה מדרום אפריקה. היא התחילה את הקריירה שלה בגיל 13 ומאז היא נחלה רק הצלחות בתחום.

5. לארה סטון

לסטון יש פגם אחד קטן, וזה הרווח בין השיניים שלה. אז במקום לרוץ לאורתודנט, היא בחרה להתגאות ברווח הזה שבזכותו היא הצליחה בעולם האופנה. יותר מזה, הציעו לה אפילו להרחיב את הרווח.

6. נסטיה קומרובה

במבט ראשון, נסטיה נראית כמו בובת חרסינה שברירית. האמת היא, שבדומה לרפילווה – נסטיה היא לבקנית.

View this post on Instagram

🇯🇵♥️ lovely shooting

A post shared by KIMI (@kiker_chan) on

7. אלבה פרג’ו

אלבה נולדה עם 500 כתמי לידה. בשביל להעלים חלק מהם היא עברה הרבה ניתוחים פלסטיים שהשאירו צלקות על העור שלה. הציקו לה הרבה בתור ילדה וקראו לה “מפלצת”, אבל זה לא מה שמנע ממנה לפנות לעולם הדוגמנות שחיבק אותה דווקא בגלל הפגמים שלה.

שום דבר לא יכין אתכם למס’ 11 – עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים