חשיפה: 13 סודות היופי שגורמים לנשים הכי מפורסמות בעולם “לדפוק הופעה” על השטיח האדום!

לא תאמינו מה אפשר לעשות עם נייר סלוטייפמעט מאוד אנשים זוכים לצעוד על השטיח האדום. ולכן כל סלב שמגיע לשם, חייב לדפוק הופעה בלתי נשכחת, כדי שאנחנו פשוטי העם נוכל להסתכל עליו בהערה ובקנאה.

אבל שתדעו לכם שזאת משימה ממש לא פשוטה. מעבר להתרגשות והצורך לחייך ולנפנף לצלמים, צריך להיות מאוד זהירים שהכל יראה מושלם, בסטייל הנכון, וששום דבר חס וחלילה לא יזוז מהמקום שלו.

אז איך עושים את זה? בעזרת 13 הסודות האלו שעכשיו נחשפים ושווה לזכור אותם למקרה שגם אתם תגיעו לשם יום אחד ;)

1. מחטבים

הדרך הכי טובה להיפטר משומנים שצצים בצדדים כשלובשים משהו צמוד או קפלים אחרים. ככה הבגד יושב בול, ואפילו קים קרדשיאן הודתה שהיא לובשת כזה!

2. דבק דו-צדדי

לא רוצה שהשמלה תזוז ותשנה את איך שהמחשוף יושב עלייך? קצת נייר סלוטייפ דו צדדי יגרום לו להישאר במקום. רק לשים לב שהוא לא בולט החוצה, כי אז הפפראצי יעשו לך זום על החזה.

3. רפידות תחת

כדי לתת דגש לישבן, אפשר להשתמש ברפידות סיליקון מיוחדות. השחקנית קריסטן בל חשפה באינסטגרם שלה שהיא משתמשת בכאלו.

4. דבק מגע במקום שעווה

המאפר הראשי של ביונסה טוען שדבק רגיל עדיף על שעווה במקרה של עיצוב גבות. הדבק מחזיק לאורך זמן, אפשר להוריד אותו בקלות והוא גם לא סותם את הנקבוביות.

5. מתיחת פנים בכאילו

ליידי גאגא מתחילה את היום שלה עם הדבקת נייר סלוטייפ של הפנים, שמותח לה אותם למעלה וחוסך לה בעצם ניתוח פלסטי בעתיד. את זה, אגב, היא עושה כל בוקר, ולא רק לפני השטיח האדום.

6. דאודורנט למניעת שפשפות

זה לא הכי נעים אם הירכיים מתחככות אחת בשניה, וזה גם יכול לגרום לגירודים ושפשפות. איימי שומר חשפה עם העוקבים שלה את הטריק הזה – פשוט לשים דאודורנט בין הירכיים.

7. איפור גוף

אם כבר מאפרים את הפנים ומסתירים פגמים, למה לא לטפל כבר בכל הגוף? כריסטינה הנדריקס, למשל, משתמשת בשילוב של מייק אפ עם קרם גוף כדי לקבל מראה מושלם.

עקבים לנשים ועקבים לגברים בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים