רבים הרבה עם בן הזוג? לפי המחקר הזה אתם כנראה ממש אוהבים אחד את השניה! (9 סיבות)

אם עד היום ויתרת לו - הנה 9 סיבות למה את חייבת להפסיק!6. ריבים משחררים אתכם מהמרירות

להיות בזוגיות זה לא קל, וכל הזמן צריך להתגמש. הבעיה מתחילה כשאתם מרגישים שרק אתם מתגמשים, שאתם צריכים לוותר על דברים שחשובים לכם ושאתם מתחילים להיות ממורמרים.

הדרך הכי טוב להיפטר מהמרמור הזה הוא לשחרר אותו. תנו לרגשות השליליים לצאת החוצה ותראו לבן הזוג שגם אתם חשובים וששניכם שווים באותה מידה בזוגיות הזאת.

7. אם אתם רבים זה אומר שיש סיכוי טוב שתישארו ביחד

לפי מחקרים שנעשו, הטעות הכי גדולה שזוגות יכולים לעשות היא להימנע מלדבר על דברים. לעיתים אנחנו מרגישים שמשהו לא בסדר, אבל מעדיפים לא לדבר עליו. ותקשורת לא טובה היא אחת הסיבות המרכזיות שבגללה זוגות נפרדים.

יכול להיות שאתם חושבים שלדבר על נושאים רגישים לא יכול לעשות טוב לזוגיות, אבל זה דווקא כן. הריבים שלכם מאפשרים לכם להתמקד בבעיות שלכם ולנסות לפתור אותן לפני שהן יחמירו.

8. הריבים חושפים את התשוקה שלכם

יש זוגות שנהנים מריב אינטנסיבי כי זה מעלה את רמת ההורמונים שלהם. בתת מודע, האנשים האלו יודעים שריב זה פשוט סימן לתשוקה, ושחוסר ההסכמה ביניהם תוביל להתפייסות מלאת תשוקה. אם אתם רוצים לשמור על מערכת יחסים חזקה ומשגשגת, חשוב שתיתנו לרגשות שלכם לצאת החוצה לפעמים ולא רק תחזיקו אותם בבטן. רק אל תשכחו תמיד לסיים ריב בצורה נחמדה.

9. ריבים מצילים אתכם משעמום

כן כן. אחרי שנים ביחד, השגרה מתחילה לבעבע ואתם צריכים איזה משהו ש”יעיר” אתכם מחדש. כשמסכימים כל הזמן אחד עם השני, החיים ביחד יכולים להיות ממש משעממים. לכן לא צריך להיבהל אם מדי פעם אתם מרגישים איזה ריב שמגיע, תנסו לנצל אותו לטובתכם ולטובת הזוגיות שלכם.

ואם כבר השתכנעתם שכדאי לכם לריב – ככה כדאי שתעשו את זה

קבלו 4 כללים שיעזרו לכם להפוך כל ריב מנקודת משבר ל שרק תשפר לכם את היחסים:

1. תכבדו אחד את השני. שניכם בני אדם עם נקודות רגישות, אז הימנעו ממכות מתחת לחגורה ומדברים שיכולים באמת לפגוע בצד השני.

2. התנצלו. אם אתם טועים, תודו בזה ותגידו שאתם מצטערים. הפעולה הקטנה הזאת לא תגרום לכם לצאת חלשים יותר, אבל היא תראה לצד השני שעדיין אכפת לכם ממנו.

3. אל תסטו מנושא הויכוח. אף עם אל תכניסו לריב מערכות יחסים קודמות או שגיאות מהעבר של בן הזוג שכבר השלמתם איתן. יש כרגע רק נושא אחד שאתם רבים עליו, התמקדו בו.

4. אל תפנו לגורמים חיצוניים. להכניס חברים או קרובי משפחה לריב יגרום לבן הזוג להרגיש לבד במערכה ושאתם לא מכבדים אותו. אז תעשו כל מה שאפשר לפתור את הבעיות שלכם לבד מבלי לערב אחרים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים