גלו מה תנוחת השינה שלכם אומרת על חיי האהבה שלכם!

בואו לראות האם האהבה שלכם היא באמת "אהבה מהסרטים"...לישון עם בן זוג יכול להיות ממש כיף, בעיקר בלילות הקרים כשהוא דואג לחבק אתכם חזק ולחמם אתכם. וזה יכול גם להיות פחות כיף, אם הוא גונב לכם את השמיכה או שהוא בכלל חתול ואז הוא שורט אתכם ומעיר אתכם מוקדם מדי בבוקר.

לכל זוג שעבר כבר כמה לילות ביחד יש את התנוחות שהוא מעדיף לישון בהן. ולנו יש סדרת איורים משעשעת שמציגה את התנוחות כסרטים מפורסמים, ושתחשוף בדיוק מה תנוחת השינה שלכם אומרת עליכם ועל הזוגיות שלכם.

מצאתם באיזה סרט אתם ישנים? אין צורך לשלוח לנו תמונות, אפשר סתם לשתף אותנו בתגובות :)

1. קינג קונג

מסלול האהבה שלכם יהיה ארוך וקשה. אבל כשאתם ביחד, אתם לא נותנים לשום דבר להפריע לכם ואתם מתעלמים מהסטיגמות או השיפוטיות של האחרים. אתם יודעים שכח האהבה לצידכם.

2. פלונטר

הזוגיות הזאת היא כמו סיפור מהאגדות. עד שמגיע הזמן לנקות. כי כמה שהשיער שלה יפה, הוא נמצא בכל מקום.

3. פורסט גאמפ

הזוגיות שלכם היא כמו קופסת שוקולד – מלאת הפתעות. וההפתעה הגדולה, היא כשאחד הצדדים מתחיל לרוץ באמצע הלילה מתוך שינה. אם זה קורה הרבה, נסו לתת לו חיבוק. או לקנות לו הליכון.

4. האצ’יקו

אתם יודעים איך לשמור על שלום המשפחה עם הנאמנות והאהבה המסורה שלכם. אבל לא לישון יותר מדי, יש מישהו שמחכה שכבר תקומו.

5. מר וגברת סמית’

אתם ביחד לא הרבה זמן, אבל נראה שכבר התעייפתם אחד מהשני ולפעמים ממש בא לכם להרוג את בן הזוג. אולי כדאי לעשות שינוי כלשהו בחיים? נסו להחליף וילונות, שמענו שזה עוזר.

6. קונג פו פנדה

המוטו שלכם בחיים זה שאין דבר כזה צירוף מקרים, ויודעים שאין דרך אחת נכונה לאהוב. כדי למצוא מישהו מיוחד עבורכם, אתם רק צריכים להסתכל בסביבה הקרובה אליכם. יכול להיות שזה יהיה אפילו מישהו שאלוף באכילת קניידלך.

7. פעילות על-טבעית

אתם אולי לא הזוג המושלם, אבל אתם מלאי דמיון. אחרת לכו תסבירו את המצלמה בחדר השינה…

עדיין לא מצאתם את תנוחת השינה שלכם… יש עוד בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים