במשך 4 שנים הבחור הזה מנסה להילחם בציפורים שהשתלטו לו על המרפסת, והמאבק שלו נהיה מצחיק יותר מתמונה לתמונה!

אני כנראה הייתי מתייאשת בניסיון השני...סבלתם פעם מבעיית יונים בבית? אם כן, אתם בוודאי יודעים שברגע שהיונה מתמקמת אצלכם במרפסת, קשה לגרום לה לעוף משם!

הבחור בכתבה הזו גילה את זה בדרך הקשה… כאשר עבר לבית חדש, הציפורים התאהבו בצינור הפליטה של האח שלו שפלט אוויר חם ונעים – והחלו לקנן עליו. המאבק שלו בציפורים ארך 4 שנים כשהוא תיעד את כל הניסיונות לגרום להן להיעלם! המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות שקרעו את האינטרנט מצחוק!

“אז קנינו בית חדש. בבית יש תנור חימום נעים ומחמם שפולט אוויר החוצה ליד הדלת האחורית. הבעיה היא שהציפורים החליטו שזו בדיוק הנקודה המתאימה לקנן בגלל האוויר החם מהאח וההגנה של הגג”

“אוגוסט 2014: הפעם הראשונה שנתקלתי בציפורים. תכל’ס, לא ייחסתי לזה יותר מדי חשיבות וחשבתי שהן סתם עצרו להתחמם. הן נבהלו בקלות ועפו בכל פעם שבאתי. בהתחלה התעלמתי, אבל אז הן התחילו לחרבן ולבנות קן בתוך צינור הפליטה”

“מרץ 2015: החלטתי לעטוף את צינור הפליטה ברשת לולים. הייתי גאה בעטיפה המסודרת והקטנה שיצרתי, וחשבתי שהבעיה נפתרה…”

“מאי 2015: זה ממש לא נגמר. הציפורים מצאו נקיק קטן ונחמד על גבי צינור הפליטה ובנו שם את הקן. אוקי, אין תינוקות בפנים אז לא נורא”

“הציפור שבה ליום למחרת. ניקיתי הכל, והציפורים נעלמו למשך כל העונה. מעולה!”

“ואז הגיע מאי 2016…”

“אוקי, זה נעשה מעצבן! אז הוספתי דוקרנים להרחקת ציפורים והייתי בטוח שזה ירחיק אותן משם לתמיד. אבל לא. הן חזרו עם נקמה! לא רק שזה לא הרחיק אותן – הן מצאו דרך להיעזר בזה כדי לייצב את הקן שלהן. והפעם הן אפילו הביאו חוט צבעוני!

ניקיתי שם את הקן, ויום למחרת הן חזרו עם חוטים כחולים כהים יותר! ניקיתי שוב, ויום למחרת הן חזרו עם חוטי קש… בטוח יש להם מצבור איפשהו!”

“יוני 2016: אתן רוצות לריב איתי?! אין בעיה!!! עוד דוקרנים, נראה אתכן מתמודדות עם זה!”

“מאי 2017: אוףףףףףףףףףףףףף”

“יולי 2017: מה נסגר?!?!?!”

“אז עטפתי את צינור הפליטה עד הגג!”

“אני יותר חכם מכן ציפורים”

“מאי 2018: מה לעזאזל?! איךךךךךך?! אז כנראה שהשארתי פתח קטן בצד ימין, ועכשיו הן יצרו לעצמן קן מוגן!”

“מאי 2018: הכירו את ד”ר הו. הוא הפחיד את הציפורים והן לא חזרו מאז!”

“יולי 2018: סגרתי את החור בצד ימין רק כדי שיהיה בטוח. הן גרמו לי להוציא הרבה כסף וזה לא יפה, אבל אחרי מאבק של 4 שנים והרבה ח*א של ציפורים – אני חושב שזה הסוף. אם הן יחזרו שנה הבאה, אני כנראה ארים ידיים ופשוט אבקש מהן לשלם שכירות”

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים