“מוגלי” האמיתית – תמונות עוצמתיות של ילדה בת 10 שגדלה בג’ונגל עם חיות פרא, שישאירו אתכם עם פה פעור!

במשך כל חייה, היא חיה באפריקה עם הוריה, כשהיא מוקפת בחיות פרא מכל המינים והסוגים. טיפי שגדלה עם החיות, ניהלה חיים בלתי רגילים ויצרה איתן קשרי חברות מדהימים ונדירים ביותר. התמונות היפיפיות שצילמו הוריה, מתעדות את הקשר המופלא הזה בין ילדה אחת קטנה וחיות פרא חופשיות.קוראים לה טיפי דרג’י, היא נולדה בנמיביה שבאפריקה והיא ביתם היחידה של זוג צלמי טבע צרפתיים שנשלחו לנמיביה, כדי לתעד את חייהן של חיות הפרא בסוואנה.

במשך כל חייה, היא חיה באפריקה עם הוריה, כשהיא מוקפת בחיות פרא מכל המינים והסוגים. טיפי שגדלה עם החיות,  ניהלה חיים בלתי רגילים ויצרה איתן קשרי חברות מדהימים ונדירים ביותר.

התמונות היפיפיות שצילמו הוריה, מתעדות את הקשר המופלא הזה בין ילדה אחת קטנה וחיות פרא חופשיות.

פשוט מדהים!

תכירו את “מוגלי” הצרפתייה, טיפי דרג’י, ביתם של זוג צלמי טבע מפריז, שנולדה בנימיביה וגדלה כשהיא מוקפת בחיות פרא…

11

הוריה נשלחו לאפריקה, כדי לתעד את החיים בסוואנה… אמא של טיפי, סילביה, מספרת: “זה היה קסום לחיות כך בטבע… היינו רק שלושתינו שם בסוואנה, עם בעלי חיים ומעט מאד בני אדם. החיות שמסביב באמת הפכו להיות החבים שלה…”

13

טיפי שנולדה בטבע, הסתגלה במהירות לחיים עם חיות הפרא, היא שיחקה איתן, רכבה עליהן והצטלמה איתן, הן היו חבריה היחידים…

12

9

אבל מה שעוד יותר מיוחד ומדהים בסיפור שלה, הוא שגם חיות פרא, שבדרך כלל נחשבות למסוכנות מאד, אהבו את טיפי, התייחסו אליה בעדינות ואפילו שמרו עליה…

10

הוריה מספרים, שבכל פעם שהיא היתה מתיישבת על גבה של לינדה בת היענה, היא היתה מסרבת לזוז אפילו מילימטר, מחשש שהיא תפיל את טיפי. לכן התמונה הבאה, בה היא נראית רוכבת על גבה, היא נדירה במיוחד.

1

טיפי יצרה קשרי ידידות עם אנשי השבטים המקומיים, ששגם לימדו אותה טכניקות שונות של ציד וליקוט שסייעו לה לה לחיות ולשרוד בטבע

7

כשהייתה בת עשר, הוריה חזרו לצרפת וטיפי ניסתה להשתלב במערכת החינוך הצרפתי…

3

אך למרות כל המאמצים, לילדה הפראית הזו, שגדלה כל חייה בטבע, היה קשה מאד להסתגל לחיים המערביים ועל כן, הוריה החליטו להשאיר אותה בבית ולהעניק לה חינוך ביתי

5

בשנת 2001, טיפי כתבה רב מכר, הנקרא: “הרפתקאותי באפריקה”, שסיפר על כל החוויות המרגשות שעברה בילדותה…

6

בגיל 16, סיפרה טיפי שהיא רואה את עצמה כאפריקאית לכל דבר ושיום אחד היא מתכננת לחזור הביתה, לאפריקה.

4

היום, טיפי היא כבר אישה בת 24, המתגוררת בפריז ולומדת לימודי קולנוע באוניברסיטה… ולמרות שרוב היום היא מוקפת בבניינים ובספרי לימוד, היא עדין מרגישה שהטבע קורא לה!

Tippi-014

מקור: Unilad | OddityCentralUpshot

שתפו עם החברים שתפו עם החברים