הולכים לישון מאוחר, מקללים ומשאירים בלאגן אחריכם? זה מה שזה אומר עליכם!

תייגו את כל מי שמעיר לכם!אם ההורים שלכם תמיד העירו לכם שהחדר שלכם מבולגן, נלחמו בכם כדי שתלכו לישון מוקדם או הענישו אתכם בגלל שקיללתם אז יש לנו חדשות טובות בשבילכם.

מחקרים שבוצעו לאחרונה גילו כי דווקא אותם אנשים שנתפסים כגסי רוח או מבולגנים הם אנשים חכמים יותר.

קבלו את הממצאים המפתיעים!

אנשים חכמים מקללים יותר

אם חשבתם שאנשים שמדברים בשפה גסה הם אנשים לא משכילים במיוחד ובעלי אוצר מילים מוגבל אז טעיתם. מסתבר שדווקא ההיפך הוא הנכון ואנשים שלא מקללים כלל הם דווקא אלה שאוצר המילים שלהם לא רחב במיוחד.

ניסוי מעניין באוניברסיטה בארה”ב ביקש מהנבדקים להיזכר בכמה שיותר קללות. התוצאות היו מפתיעות: מי שזכרו יותר קללות היו בעלי ציוני IQ גבוהים יותר. כמו כן, היכולות הרטוריות של האנשים האלה היו גבוהות בהרבה מאלה שזכרו פחות קללות.
עם זאת, אנשים אינטליגנטים מאופיינים גם על ידי היכולת להשתמש במילים המתאימות בהתאם למצב, והם גם יודעים מתי לשתוק.

אנשים מוכשרים ואינטליגנטים נוהגים להישאר ערים עד השעות הקטנות של הלילה

הרבה מחקרים בדקו את הקשר שבין השעה שבה אנשים הולכים לישון לבין רמת המשכל שלהם. התוצאות הן שדווקא ה”ינשופים” הם בעלי אינטליגנציה גבוהה יותר. אם אתם מאותם אנשים שאוהבים להישאר ערים עד השעות הקטנות של הלילה, אז אתם בחברה טובה שבין חבריה נמנים גם צ’רלס דרווין, וינסטון צ’רצ’יל, ואלביס פרסלי.

Credit:

Credit: WebMD

אנשים מבולגנים ורמת משכל גבוהה ככל הנראה הולכים יד ביד

מחקר שנערך באוניברסיטת מינסוטה מצא שאנשים ששולחן העבודה שלהם מבולגן מתמקדים במה שבאמת חשוב. תחשבו על זה, כאשר אין לנו משהו חשוב לעשות אנו נתפנה לעיסוקים קטנים ופשוטים יותר.
יתר על כן, פסיכולוגים משוכנעים כי סביבה פרועה היא למעשה אידיאלית כדי לעורר רוח יצירתית ועוזרת לפרוץ מגבולות דרכי החשיבה הרגילות.

במילים פשוטות – אנשים מבולגנים הם לא עצלנים, הם יצירתיים יותר.

ואם זה לא מספיק, התמונה הזאת של שולחן העבודה של אלברט איינשטיין מדברת בעד עצמה.

אז בפעם הבאה שיעירו לכם על הקללה שנפלטה לכם, העייפות במהלך היום, או על הבלאגן במשרד, פשוט תחייכו ותסבירו שזה בגלל שאתם חכמים יותר ;)

מקור: brightside

שתפו עם החברים שתפו עם החברים