15+ דרכים לגלות אם את מצפה לבן או לבת כבר בשבועות הראשונים להריון!

את 5 פשוט חייבים לנסות!אחד הרגעים המרגשים ביותר בהריון הוא הרגע שמגלים אם זה בן או בת! כאן אתם כבר מתחילים להתארגן – לצבוע את החדר, לקנות את המיטה, הבגדים ולהתווכח על השם המושלם…

אז במקום לחכות לחכות לסקירה הראשונה כדי לגלות את מין התינוק שנמצא אצלכן בבטן, או אפילו ללידה (כן, יש גם כאלה), קבלו 18 דרכים די מוזרות שיעזרו לכם לגלות אם יש לכן בן או בת!

מה אתן אומרות? שטויות במיץ או שזה נכון לגמרי לגביכן? ספרו לנו בתגובות!

1. שינויים בעור

נשים רבות חוות שינויים בעורן ככל שההריון מתקדם. אומרים שכשיש לך בת, העור נעשה שמנוני. לעומת זאת, כאשר יש לך בן העור שלך נוטה להיות יבש יותר.

2. אקנה

דבר נוסף שנשים עשויות להתתמודד איתו בזמן ההריון הוא התפרצות של אקנה. כאשר יש לך בת, גדלים הסיכויים להתפרצות של האקנה. אם זה בן, כנראה שלא יהיה שינוי.

3. ה”זוהר”

למרות שאנשים חושבים שבכל הריון האישה “זוהרת וקורנת”, זה נכון רק כאשר יש בן בדרך

4. קו כהה שחוצה את הבטן

כן כן, גם זה יכול להצביע על מין התינוק! אם הקו מפסיק מתחת הפופיק, זו כנראה בת. אבל אם הקו ממשיך גם מעל, זה כנראה בן.

5. מבחן הסודה לשתייה

המבחן קל לביצוע ונאמר שיש לו 80% דיוק! כל מה שצריך לעשות זה לערבב שתי כפות אבקת סודה לשתייה עם השתן שלך. אם זה תוסס – זה בן. אם שום דבר לא קורה – זאת בת.

6. מרקם השיער

נשים רבות מבחינות שמרקם השיער שלהן משתנה בזמן ההריון – וגם זה עשוי להצביע על מין התינוק. אם השיער שלך הופך יבש ודליל, זו כנראה בת. אם השיער שלך הופך להיות עבה ומבריק, זה כנראה בן.

7. שיער גוף

ממש כמו שיער הראש שלך, את עשויה לחוש שינויים גם בשיער הגוף. אם שיער הגוף שלך צומח מהר ועבה (שלא נדע…) – זה כנראה בן. אם זו בת, את לא אמורה לחוש שינויים משמעותיים.

8. הצטברות שומנים במקומות מסוימים…

חלק מהנשים ישימו לב שהן משמינות רק באזור הבטן שלהן, בעוד אחרות משמינות בכל הגוף. אומרים שאם כל המשקל מצטבר באזור הבטן – זה בן. אם זו בת, את תהיי מאוזנת יותר ותחלקי את המשקל בכל הגוף.

9. הטמפרטורה בכפות הרגליים

אם הרגליים שלך קרות יותר מתמיד – זה כנראה בן. אם את לא מרגישה שינוי, זו בת.

להמשך הכתבה עברו לעמוד הבא! >>

מסתבר שגם כאבי הראש, צורת הבטן והנפיחות ברגליים יכולים לרמוז על מין העובר שלך. עברו לעמוד הבא כדי לראות איך!!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים