אם אתם אחד מ-11 הטיפוסים הבאים, כנראה שתישארו לבד לנצח!

רווקים? תבדקו, אולי גם אתם בטעות כאלולכולנו יש את החבר או החברה הזאת. הם נראים טוב, יש להם השכלה ועבודה מסודרת, ומבחוץ הם נראים כמו אחלה ‘שידך’. אבל אתם יודעים שהם ישארו רווקים לנצח, ואתם יודעים גם שזה לגמרי באשמתם.

אנחנו יודעים שאף אחד לא מושלם, וכל מי שנמצא בזוגיות צריך “לסבול” את הפגמים של האחר. אבל יש פגמים שהם כל כך לא מתקבלים על הדעת שהם פשוט פוגעים בסיכוי של אנשים למצוא מישהו לחיות איתו.

אז כדי שאת יום האהבה הבא אתם או החברים שלכם לא תעבירו לבד, הנה 11 אנשים שאנחנו ממליצים לכם בחום לא להיות כמוהם!

1. ילד של אמא

גברים שגרים עם ההורים שלהם זה נורמלי בשלב כזה או אחר של החיים, בעיקר במצב השכירות בארץ. אבל אם הוא נשאר אצל ההורים כדי שאמא תבשל לו, תנקה לו ותעשה הכל עבורו, זה כבר חורג מהנורמה. גבר כזה אולי יכול להיות חבר טוב, אבל הוא ממש לא מישהו שנשים רוצות להתחתן איתו.

2. האוהד השרוף

מכירים את המשפט ‘כדורגל זה דרך חיים’? אז צריך לשים לב שלא לוקחים אותו בצורה דרסטית מדי. אף אישה לא תרצה גבר שיוותר על התכניות שלו איתה לטובת משחקי כדורגל, או שהוא והחברים תמיד בבית מול הטלוויזיה מפצחים גרעינים ועושים בלאגן. שלא לדבר על כדורים וצעיפים בכל מקום.

3. הפסל

הטיפוס הזה ינסה לעצב את בן הזוג שלו כך שהוא יתאים לחיים שלו. ואף אחד לא אוהב שמשווים אותו כל הזמן למישהו אחר, ושמעירים לו על הג’ינס או על המשקל. ובדרך כלל אותו פסל לא ישים לב שגם לו בעצמו יש בעיות כאלו ואחרות.

4. הבדחן

כבר בפגישה הראשונה אתם תיתקלו בכל אוצר הבדיחות שלו, לצד סיפורים על גבי סיפורים. הוא לא באמת מעוניין להקשיב לצד השני, ולרוב יקטע אתכם אם תנסו להגיד משהו. כבר עדיף לשלם לסטנדאפיסט במקום לצאת איתו שוב.

5. הלא באמת רווק

הוא מדבר כל הערב על האקסית שלו, הוא אומר שהם עדיין חברים והחליטו לקחת הפסקה, וכו’ וכו’. הוא פשוט עדיין לא התגבר עליה, מצב היחסים ביניהם לא ברור ואם אין לכם רצון להיות גלגל שלישי במערכת היחסים הזאת, עדיף שתוותרו על דייט נוסף.

6. הבזבזן

בדייט הראשון הוא יקח אותה למסעדה הכי יקרה וישלם על הכל בעצמו, אבל למחרת יבקש שישלמו עליו. ואם מדובר בבזבזנית, היא תדאג להוציא כסף שאין לה או שהיא תיקח ממישהו אחר כדי לקנות אייפון ובגדי מותגים. את שני הצדדים אתם לא רוצים בחיים שלכם.

המתלונן הסדרתי, הקמצן והמכור לסמארטפון – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים