כך היו נראות הנסיכות של דיסני אם הן היו “ילדות רעות” של שנת 2018!

פוקהונטס ממש הפתיעה אותנו!נסיכות דיסני תמיד נראו נערות טובות עם נימוסים מצוינים ולבבות רחבים. אבל, אם חושבים על זה, רובן בנות נוער או נשים צעירות, וכמו שאתם יודעים, שום בחורה בגילאים האלו לא מחכה בארמון ומסתרקת 100 פעם ביום.

אז איך כוכבות דיסני היו נראות אם הן היו נערות רעות בעולם המודרני?

הנה עבודות של 3 אמנים שהחליטו לעשות להן מייקאובר והפכו אותן לנסיכות שחיות בעולם המודרני עם רשתות חברתיות, תדמית פרועה, מראה עכשווי וטרנדי ולא מעט קעקועים.

אגב, כל אחת מהנסיכות המוכרות מכניסות לדיסני כ-3 מיליארד דולר בשנה. חושבים שהמצב יהיה שונה אם דיסני יעשו סרטים על “נערות רעות”?

1. יסמין

למרות אורח החיים המפואר שלה, יסמין מעולם לא הייתה ילדה מפונקת ותמיד הייתה מוכנה להרפתקה. האמנים דמיינו אותה ככוכבת של R&B, אוהדת כדורסל וחיה בלופט גבוה עם נוף פנורמי.

2. סינדרלה

עד שפגשה את הנסיך שלה, סינדרלה הייתה הצנועה והצעירה ביותר בין כל נסיכות דיסני. האמנים החליטו להוסיף קצת סטייל למראה שלה והפכו אותה לסלב זוהרת.

3. רפונזל

אחרי שהייתה תקועה במגדל במשך רוב חייה, אין פלא שרפונזל לא הייתה מתנגדת להשתולל אחרי הבריחה. לאחר שזכתה לטעום מהחירות, היא צבעה את שיערה ועשתה פירסינג וקעקועים.

4. אריאל

אריאל תמיד עמדה על העקרונות שלה והלכה רחוק כדי להשיג את המטרות שלה,  אבל היא גם יודעת איך להירגע וליהנות. למרות מעמדה כבתו של המלך טריטון, לחיות חיים מפוארים מעולם לא היה העדיפות העיקרית שלה.

אריאל היא בחורה נינוחה שאיתה כל אחד ירצה להסתובב, לשחק במשחקי וידאו ולאכול פיצה ביום שישי בלילה.

5. בל

בל היא נסיכה מתחשבת, שהייתה מוכנה להקריב את עצמה תמורת החיים של אביה. עם זאת, התשוקה הקיצונית שלה לקריאה נתנה לה רושם של נערה מוזרה במקצת בקרב תושבי הכפר. התדמית של הילדה הטובה רק עשתה חשק לאמנים לעשות לה מהפך. אחרי הלוק החדש, אף אחד לא יקרא לה “חנונית”!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים