13 בעלי חיים מדהימים שלא היה לכם מושג שקיימים במציאות!

13 יצורים חיים שלא תאמינו שקיימים במציאות!חשבתם שראיתם הכל? תחשבו שוב! 13 בעלי החיים המדהימים הבאים יראו לכם במבט ראשון כאילו נלקחות מהאגדות או מסרטי פנטזיה, אבל הם לגמרי אמיתיים והם מוכיחים כי דרכי הטבע נסתרות יותר ממה שחשבנו.

שימו לב במיוחד לתמונה האחרונה, אני הייתי מאמצת את היצור המדהים הזה, מישהו יודע איפה משיגים אחד?

1. ארנב אנגורה

היצור המקסים הפרוותי הזה שמזכיר צמר גפן מתוק, הוא ארנב אנגורה – אחת מחיות המחמד המתוקות והכיפיות שיש. הוא ניחן בפרווה צמרירית רבה ותפוחה ולצערנו נחשב מצרך מבוקש בתעשיית האופנה העולמית בשל פרוותו הנעימה. ואנחנו אומרים: תנו לחיות לחיות!

Credit: © hvuseen

2. פר וטוסי או פר אנקולי

הפר המרשים הזה המכונה לעתים גם אנקולה לונגהורן, ידוע בקרניים העצומות שלו. הפר שבתמונה ששמו סי.טי וודי, מתגאה בשיא עולמי עם היקף קרן באורך 103.5 ס׳׳מ!

3. הדרקון הכחול

היצור היפהפה הזה המכונה ״הדרקון הכחול״ הוא חילזון ים. הסיבה לצבע הכחול עמוק הזה היא הסוואה, מאחר והוא צף על פני מי הים. כמה שהוא יפה!

4. חיפושית הצב המוזהבת

לרגע חשבתי שזה מטיל זהב, אבל זה נושם! החיפושית הזהובה, הבוהקת והמתכתית הזו, ניזונה מצמחים, ומשנה את צבעה בין זהב לחום אדמדם, במהלך הזדווגות או כאשר היא חשה מאוימת. מי אמר שתכשיטים יש רק בחנויות?

5. באטלפיש ארוך האף

החיה המתוקה הזו, שחיה במעמקי הים, מאופיינת בגוף משולש ובשפתיים כל כך אדומות, שאי אפשר לפספס אותה. אחת המתוקות לא?

6. פנגולין

לא זה לא אצטרובל מהלך! זה הוא הפנגולין שמכוסה בשריון קשקשי, ומזכיר קצת את דב הנמלים… אולי בגלל שגם הוא ניזון מחרקים. החיה המדהימה הזו נמצאת כיום בסכנת הכחדה.


שתפו עם החברים שתפו עם החברים