אמא ל-3 בנים כתבה מכתב עוצמתי ומרגש עד דמעות לכלות לעתיד שלה, וגרמה להמוני נשים לפרוץ בבכי! וגם אתם הולכים להתרגש…

תקראו עד הסוף... שם נמצא החלק הכי טוב



החיים כבר הוכיחו לנו שמערכת היחסים בין חמות לכלה יכולה להיות בעייתית… לא סתם בנו על זה הרבה בדיחות ואפילו סרטי קומדיה באורך מלא. ובכל זאת, החיים הם לא תמיד קומדיה.

כשרייצ’ל בולי, אמא לשלושה בנים קטנים, פרסמה פוסט לכלות העתידיות שלה, היא לא ציפתה שהיא תרגש המוני נשים. חלקן התוודו בפניה שהיא גרמה להן לבכות כיוון שהן תמיד חלמו על חמות מבינה ומקבלת כמוה.

אז ללא השתהות מיותרת, גללו מטה וקראו את המילים המרגשות של רייצ’ל. אל תשכחו להגיד לנו בסוף אם גם אתן התרגשתן.

מכתב לכלות שלי לעתיד

“מישהו שאל אותי לאחרונה שאלה חשובה: אילו גברים אני מקווה שהילדים שלי יגדלו להיות? האמת היא שאני חושבת על זה כל יום.

נכון, כשאני מסתכלת על הבנים שלי אני רואה תינוקות, אבל אני לא מגדלת תינוקות. אני מגדלת גברים. גברים שיום אחד, אני מקווה, יהיו אבות ויהיו נשואים – זה חלק מהותי מהמימוש בחיים האלה. זו העבודה שלי לגדל אותם עם יכולות לצאת אל העולם ולממש את עצמם. כל יום אני מחוייבת להם ולאחריות שלי.

 

אז…

לכלות העתידיות שלי,

יש לי כמה דברים שאני רוצה להגיד לכן. אני לא אספיק לעבור על הכל, אבל יהיה לנו עוד זמן בעתיד.

אני לא מכירה אתכן עדיין, אבל אני כבר אוהבת אתכן. אני אוהבת אתכן כל כך כי יום אחד, אתן תאהבו את הבנים שלי. והם יחזירו לכם אהבה.

יגיע יום שבו הילדים המבולגנים, החמודים ולפעמים מטופשים שלי יהיו שלכן. הם תמיד יהיו הבנים שלי, אבל אתן תחליפו אותי בהרבה דרכים.

וברשותכן, אני אעבור ללשון יחיד, כי אתן שלוש נשים שונות והם שלושה בנים שונים. אז אני מתפללת שאת, כלתי לעתיד, יודעת מה את שווה ושאת מכבדת את עצמך. ושאת נותנת את הכבוד הזה גם לאנשים אחרים. אני מתפללת שאת לא מפחדת להביע את קולך, ולא רק בשביל עצמך, אלא גם בשביל אחרים ובשביל הבן שלי. גברים זקוקים לזה.

אני רוצה שתדעי שלמרות שאני אעשה הרבה טעויות, אני מתחייבת ללמד את הבן שלי לכבד אותך. אני לא יכולה לקחת קרדיט או אחריות מלאים על היופי או הפגמים של הבן שלי. אמא שלי לימדה אותי את זה.

הוא גבר לעצמו. יש לו את המוזרויות שלו. את תכירי אותן אחרי שתתחילו לצאת ביחד. את תכירי אותו יותר טוב מכל בן-אדם אחר בעולם. תני לו את הספייס להיות הוא עצמו, ואני אלמד אותו לעשות את אותו הדבר בשבילך.

הוא לא ישלים אותך. ואת לא תשלימי אותו. רק אלוהים יכול לעשות את זה. אבל אני מתפללת שתוכלו להרים ולעודד האחד את השנייה להיות אפילו יותר טובים ביחד, מאשר כשאתם לחוד.

אני מבטיחה לתת לך להיכנס. לחלוק איתך את הסודות והידע שלי עליו, כדי שתוכלי לאהוב אותו הכי טוב שאפשר. כשהזמן יגיע, אני אסמוך על הלב שלו לגבייך, כמו שאת תסמכי עליו עם הלב שלך. נכון, לשים את הלב על השולחן זה קשה ואני לא לוקחת את זה בקלות ראש, ואני מקווה שגם את לא. אני מלמדת את הבן שלי להבין את הערך שיש ללב של אישה. ערך שהוא יקר מפז, ושאם לב של אישה נשבר, הוא לא יוכל לחזור לאיך שהוא היה לפני.

זה לא תמיד דבר רע, אבל אם אפשר להימנע מזה, אז אני מעדיפה שהבן שלי לא ישבור את הלב שלך. אני גם רוצה שתזכרי שלא הוא זה שיוכל לרפא את הלב שלך. שוב, רק אלוהים יכול לעשות את זה. אבל אני אגדל את הבן שלי כך שהוא תמיד יעריך את האהבה שלך ואת המתנה שאת. אני אלמד אותו להבין כמה את שווה. לכבד אותך כפי שאת מכבדת אותו.

אני מבטיחה לגדל את הבנים שלי כך שהם ידעו להיות חזקים, אבל גם עדינים. אמיצים, אבל גם צנועים. אמיצים וחסרי פחד, אבל שגם לא חוששים לבקש עזרה. מנהיגים שגם יודעים לעקוב אחר אחרים. אני מתפללת שהבן שלי יוביל אותך היטב ושיבין את הכבוד שיש בתפקיד הזה. אני מפללת שהוא ישרת אותך כראוי, אבל שלא תנצלי את ההקרבה שלו.

אני מפללת שהוא מבין עד הסוף את התפקיד שלו כגבר ושהוא יחיה את חייו עם יושר, כבוד, ענווה, אמונה והומור. אני מתפללת שהוא ילך בעקבות החלומות והתשוקות שלו, וששום דבר לא יעמוד לו בדרך לשם, כולל את. אני מתפללת אותו הדבר גם בשבילך.

אני מחוייבת לגדל את הבן שלי להיות עצמאי ושלא יבקש ממך להיות אמא שלו, כי אני אעמוד טוב בתפקיד הזה. אני מבטיחה להיות נוכחת בשבילו. ללמד אותו מה שהוא צריך לדעת על נשים וכמה הן מיוחדות. אני מבטיחה לגדל אותו בכזו דרך שהוא תמיד יזכור שאת בת של אנשים אחרים ושאת שייכת לו אחרי שאת שייכת לאלוהים ולהורים שלך.

אני מתפללת שבכל יום שאת אוהבת את הבן שלי, האהבה שלך תגדל ותפרח. אני מקווה שכשתבנו חיים משותפים, שלא תשכחו איך החיים שלכם נבנו. שתעמדו חזקים, ביחד. אתם תזדקקו האחד לשנייה בחיים האלו. למרות שאני מלמדת אותו לרצות אותך ופחות להזדקק לך, יהיו פעמים בהן הוא יזדקק לך. ואת תזדקקי לו. תהיי שם.

תמכו האחד בשניה. אהבו האחד את השניה. בחרו האחד את השניה.

הרעש של העולם יהיה חזק. זה לא תמיד יהיה קל. יהיו ימים שאת תביטי בו ותטילי ספק בכל ההחלטות שעשית. ברגעים האלו, אני מתפללת שאת תישעני על היסודות שבניתם ביחד ושתזכרי למה בחרת לעמוד שם.

אני מבטיחה לך שעם כל יום שעובר, אני אלמד את הבן שלי את אותם השיעורים. אני אשתול זרעים של אהבה בלב שלו בכל רגע. אני מבטיחה להראות לו איך לדאוג לעצמו. איך לעשות כביסה ולשטוף כלים, ולא לצפות ממך לעשות את הכל. אני אלמד אותו איך להיות השותף שלך. אני מבטיחה לטפח את הרגישות שלו וגם את החוזק שלו. ללמד אותו להיות פתוח ולהחזיק את המילים שיוצאות לך מהפה בידיים שלו. אני מבטיחה ללמד אותו איך לתפוס אותן. איך להקשיב באמת. איך להחזיק אותך. לאהוב אותך. לראות אותך כמו שאת ולא לראות רק את מה שאת יכולה להציע לו.

אני מבטיחה לגדל אותו להיות מספיק בתור הוא עצמו, כדי שהוא יוכל להיות מספיק בשבילך.

יש עוד הרבה שנים עד הרגע שבו ניפגש. אבל בכל יום מעכשיו ועד אותו רגע, אני אתפלל בשבילך. אני אוהב אותך. וכשאני אפגוש אותך, אני אוהב אותך אפילו יותר ממה שאני כבר. כי את תאהבי את הבן שלי, ואת תהיי הבת שלי.

אז גם אתן התרגשתן? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים