אף-אחד לא הגיע למסיבת יום ההולדת של בנה האוטיסט בן 6, אז היא עשתה את הדבר המדהים הבא… מרגש עד דמעות!

אולי הסצנה הכי מפורסמת וכואבת מהסרט הקיץ של אביה היא זו שאביה מתכננת, מתכוננת ועורכת מסיבת יום הולדת ואף אחד מהילדים לא מגיע. הסצנה הזו היא אולי הפחד הכי גדול של כל ילד וכשהפחד הזה הפך למציאות של גלן, ילד אוטיסט בן 6 מפלורידה, אמו כבר לא יכלה לשתוק.אולי הסצנה הכי מפורסמת וכואבת מהסרט “הקיץ של אביה” היא זו שאביה מתכננת, מתכוננת ועורכת מסיבת יום הולדת ואף אחד מהילדים לא מגיע.

הסצנה הזו היא אולי הפחד הכי גדול של כל ילד וכשהפחד הזה הפך למציאות של גלן, ילד אוטיסט בן 6 מפלורידה, אמו כבר לא יכלה לשתוק.

“אני יודעת שזה אולי ישמע לכם טיפשי, אבל הלב שלי נשבר כשאני רואה את הבן שלי” כתבה אשלי, אמו של גלן בקבוצת פייסבוק מקומית. “הזמנו את כל ילדי הכיתה (16 ילדים) למסיבת יום הולדתו ה-6 שנערכת היום, אבל אף אחד לא הגיע”. אשלי שבסה”כ שיתפה את רגשותיה ברשת החברתית, לא ציפתה לבאות.

אחרי פרסום הפוסט, הופיעו בביתו של גלן הגיעו 15 ילדים מהשכונה, כשהם מלווים בהוריהם. אבל לא רק הם הגיעו.

1 (12)

כבאים ושטרים מקומיים התחילו להגיע לבית המשפחה

2 (11)7 (5)

כשהם מצוידים במתנות…

4 (11)

גם משרד השריף לא נשאר אדיש לפוסט המרגש. צוות מיוחד מהמשרד נשלח לביתו של גלן והעניק לו יחס של כוכב.

8 (4)5 (10)

אבל גולת הכותרת של המסיבה היתה ההליקופטר שנשלח במיוחד ממשרד השריף, והרגע שבו הטייס הוריד גובה כך שיכל לנופף לגלן לשלום. את הרגע הזה גלן לעולם לא ישכח!

9 (4)

הרבה דברים רעים נכתבים על עולם הרשתות החברתיות ככלל ועל הפייסבוק בפרט, אבל סיפור כזה מראה כמה טוב הטכנולוגיה הזו יכולה לעשות. תכלס, הכי קל להאשים את ההתקדמות הטכנולוגית בצרות החברה, אבל בואו נודה על האמת, בסופו של דבר… הכל תלוי בנו!

מקור: buzzfeed

שתפו עם החברים שתפו עם החברים