10 חיות שרק נראות חמודות אבל למעשה יכולות להרוג אתכם!

אתם הולכים להיות בשוק כשתראו את מס' 9!מי מכם לא מצא את עצמו יושב שעות על אינסטגרם או יוטיוב ורואה סרטונים מטופשים של בעלי חיים? כולנו אוהבים חיות, ובעיקר את אלו החמודות שיש להן המון פרווה שישר מוציאות מאיתנו איזה “אוווווווווווווווווו” ארוך ארוך.

אבל חכו רגע לפני שאתם רצים לאמץ לכם כלב ים או דולפין. כי לא סתם החיות האלו חיות בטבע ולא בסביבה עירונית. החיות האלו לא רגילות לחיים עם בני אדם, וברגע שהן מרגישות תחת איום, לא יהססו לתקוף וכבר הרגו בעבר.

הנה 10 חיות שכמה שהן נראות חמודות הן גם ממש קטלניות ועדיף שלא תעצבנו אותן!

1. כלב ים נמרי

היצור החמוד והשמנמן הזה לא נראה מזיק, אבל יש לו התנהגות די אגרסיבית וכבר דווחו מקרים בהם חוקרים הותקפו. המאכל החביב על כלבי הים הם פינגווינים, אז תשימו לב לזה בפעם הבאה שאתם יוצאים לשחייה בסביבתם.

2. דב פנדה

אי אפשר שלא לחייך כשרואים פנדה פרוותית. המראה של הפנדות כל כך שקט ועדין ונראה שהן בעיקר רובצות כל היום ולא עושות כלום. אבל עדיף שלא תתעסקו איתן. אם בטעות נכנסתם לטריטוריה שלהם, הם בהחלט יכולים לפגוע בכם. בכל זאת הם שייכים למשפחת הדובים.

3. ברבור

אנחנו נוטים לקשר ברבורים ליופי ואהבה. אבל כמו שאהבה יכולה להכאיב, גם ברבור יכול. כשהם מרגישים איום, הם יעשו הכל כדי להגן על עצמם וכבר ראינו סרטוני יוטיוב כאלו רצים ברשת. אז בפעם הבאה שאתם רוצים להאכיל אותם, עשו זאת בזהירות.

4. דב נמלים

החיה המוזרה הזאת לא נראית מאיימת ואין לה בכלל שיניים בפה, רק לשון גדולה. אבל מה שכן יש לה זה טפרים ענקיים וחדים. הטפרים בדרך כלל משמשים למציאת אוכל, אבל יכולים גם לשמש להגנה עצמית. ומספיקה לה חבטה אחת.

5. שד טזמני

תראו איזה עכבר קטן וחמוד. אבל אל תיתנו לגודל שלו להטעות אתכם. הוא יכול לזנק עליכם במהירות עצומה ואפילו להרוג עם השיניים החדות שלו.

6. פיל

למרות הגודל שלהם, אנחנו תמיד רואים את הפילים כחיה שלווה ושקטה שאינה נוטה לאלימות, וזה למרות שלפעמים אנחנו רואים בני אדם מתעללים בהם. אבל לא לשכוח שהפילים גם מאוד חכמים ויש להם זיכרון טוב. ולאחרונה אנחנו רואים הרבה תאונות קטלניות שקשורות אליהם.

7. אבו נפחא

הדג הזה הוא הכי קטלני בים, וזה קורה בכלל רק אחרי שהוא מת! הדג הזה רעיל מאוד, ובכל זאת היפנים אוהבים לאכול אותו במאכל שנקרא פוגו. אבל אם לא מכינים את הפוגו בצורה נכונה, זאת תהיה הארוחה האחרונה שלהם…

8. צפרדע חץ רעילה

הצפרדע הזאת נראית ממש יפה יחסית לאחיותיה החומות ירוקות, אבל עדיף שלא תנסו ללטף אותה. הצפרדע מאוד רעילה, וכמות הרעל שנמצא בה יכולה להרוג 10 מבוגרים שיגעו בה.

9. דולפין

דולפין? יכול להרוג?! אז זהו שכן. בני האדם ודולפינים הם הזנים היחידים שיכולים להרוג בלי סיבה הישרדותית. האינטליגנציה הגבוהה שלהם היא זו שיכולה לגרום להם להפוך לתוקפנים בלי סיבה ממשית. בדיוק כמו בני אדם.

10. לוריס איטי

תראו את העיניים האלו. לא הייתם רוצים אותו כחיית מחמד? אז לא, כי הוא נחשב ליונק הכי ארסי שיש בעולם. אם הוא ינשך אתכם אתם יכולים לחטוף הלם אנפילקטי ולסבול מבעיות חמורות אחרות. החוקרים אומרים שהוא די דומה לקוברה בהתנהגות שלו. מפחיד.

בונוס מרגיע

אם אתם עדיין חושבים שהחיות האלו חמודות אבל כבר לא רוצים להתקרב אליהם, נסו לקנות צעצוע שלהם. חמוד ופרוותי אבל בלי סכנת חיים. ולא, צעצועים זה לא רק לילדים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים