רק סכיזופרנים או גאונים יצליחו לענות נכון על השאלות הבאות!

מה התוצאה שלכם? ספרו לנו בתגובות!רובנו מכירים את המבחנים שפסיכולוגים נעזרים בהם כמו פענוח כתמי דיו וציורים לאבחון בעיות נפשיות אצל אנשים, אבל על המבחן הבא ספק אם שמעתם…

לפניכם שתי שאלות בלבד שיכולות לקבוע האם אתם אנשים נורמליים, סכיזופרנים או גאונים!

חשוב שלפני שאתם רצים לענות עליהן כדאי שתתרכזו קודם במה שאתם רואים ואל תחשבו על איך זה אמור להיראות – רק כך תוכלו להשיג תוצאות שמשקפות את האמת.

ענו על שתי השאלות וקראו מה זה אומר עליכם.

אל תשכחו לספר לנו בתגובות האם הצלחתם לענות נכון!

1. האם המסכה קמורה רק בצד אחד או בשני הצדדים?

2. האם המסכה מסתובבת רק בכיוון אחד או לשני הכיוונים?

תוצאות

1. המסכה קמורה רק בצד אחד.

2. המסכה מסתובבת רק לכיוון ימין.

מה התשובות שלכם אומרות עליכם?

אם עניתם לא נכון על שתי השאלות, אל תדאגו: אתם אנשים בריאים לחלוטין. אם עניתם נכון על לפחות אחת מהשאלות -זה הזמן לקבוע תור לפסיכולוג או פסיכיאטר.

למעשה מוחו של אדם בריא נוטה לרמייה עצמית. הוא לוקח בחשבון צורות מלאכותיות וצללים נוספים, “ומתקן” את התמונה. אנחנו “בולעים” את האשליה, בין אם אנחנו רוצים בכך ובין אם לא.

לסכיזופרנים אין את היכולת הזו. המוח שלהם לא יכול לקשר בין הפרטים. הם רואים את המסכה בדיוק כפי שהיא באמת. עבורם, המסכה קעורה ומסובבת בכיוון אחד.

אז מה ההבדל בין סכיזופרנים לגאונים?

סכיזופרניה וגאונות לא כל כך שונים זה מזה. אבל עדיין, אפשר להבחין ביניהם. לגאונים יש שני סוגים של חשיבה: של אדם בריא, וגם של סכיזופרני, והם יכולים לעבור בין סוגי החשיבה. הם רואים את האשליה בדיוק כמו שאדם נורמלי רואה את זה, אבל הם גם רואים את התרמית מיד. אם הם רק רוצים, המוח שלהם יכול להפסיק לראות את האשליה.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים