מבחן פסיכולוגי: גלו מי מבין ה-3 היא משפחה מזויפת ומה זה אומר על האישיות שלכם!

האם אתם תצליחו לזהות איפה שאחרים טעו?אומרים שלא טוב היות האדם לבדו. וזה נכון. מעבר לעובדה שזה משעמם ואין את מי להאשים בכל מיני שטויות, מחקרים גם מראים שזה פשוט לא בריא להיות בודדים. ורובנו, גם אלה שלוקחים להם את הזמן, מוצאים את מי שאנחנו אוהבים ומקימים משפחה.

ידעתם שסוג המשפחה שגדלתם בה יכולה להשפיע על איך שאתם תופסים מערכות יחסים של אחרים? נסו את המבחן הזה ותראו בעצמכם אם הצלחנו לדעת איך הייתה הילדות שלכם.

הסתכלו על המשפחות בתמונות שכאן. האם תוכלו לזהות מי משפחה אמיתית ומי לא? התשובות, ומה הבחירה שלכם אומרת עליכם, למטה.

משפחה מספר 1

אם בחרתם במשפחה מספר 1 – אתם כנראה לא הטיפוסים הכי משפחתיים, לפחות לא במובן המסורתי של המילה. אתם מחשיבים את החברים שלכם כמשפחה, ולעזור להם עושה אתכם מאושרים. אתם תמיד שואפים להביא משהו טוב לחיים של אחרים. אולי גדלתם ללא דמות אבהית חזקה לצידכם, ובגלל זה אתם תמיד תעשו כל מה שאפשר כדי להיות שם בשביל אחרים כשהם צריכים אתכם, בדיוק כמו שאמא שלכם הייתה.

המשפחה הזאת היא כנראה לא הכי מאושרת שיש, אבל היא עדיין משפחה אמיתית. האמא דואגת לילד, אוחזת בידו ומגנה עליו מהאבא שפחות אכפת לו. אתם לא רוצים שאחרים יגדלו ככה, וזאת כנראה הסיבה שבחרתם במשפחה הזאת.

משפחה מספר 2

 

אם בחרתם במשפחה מספר 2 – אתם טיפוסים משפחתיים מאוד, ואין דבר שחשוב לכם יותר מהמשפחה שלכם. אתם מאמינים בצורך לבנות מערכת יחסים יציבה וארוכת טווח שמבוססת על אמון ומחויבות. אתם שמים את המשפחה שלכם בעדיפות ראשונה, לפעמים אפילו מתעלמים מהרצונות שלכם אם זה יעשה את המשפחה שלכם מאושרת.

בטח שמתם לב שבתמונה הזאת האנשים לא נראים כמשפחה. המבוגרים לא מתייחסים לילדה, וגם הילדה לא מנסה להחזיק בידיים שלהם, כך שהם באותה מידה יכולים להיות אנשים זרים שהולכים אחד ליד השני. בתור אנשים משפחתיים, הצלחתם לזהות נכונה את המשפחה המזויפת.

 

משפחה מספר 3

אם בחרתם במשפחה מספר 3 – כנראה הגעתם ממשפחה לא מתפקדת. לאור טראומות הילדות שלכם, כנראה קשה לכם לסמוך על אחרים. אתם חרדתיים, ויצירת קשר עם אחרים היא לפעמים אתגר עבורכם. בגלל שאתם תמיד חושבים על העתיד, אתם לפעמים חושבים יותר מידי על דברים.

האנשים בתמונה הזאת נראים כמו משפחה מאושרת ואוהבת. הם משפחה אמיתית. ההורים כמעט מתחבקים כשהם הולכים, והאבא אוחז ביד של הילד. ההתבגרות במשפחה לא מתפקדת גרמה לכם להיות חשדניים כלפי מערכות יחסים בריאות. אתם לא מאמינים שמשהו כזה באמת קיים, ולכן בחרתם במשפחה הזאת כמזויפת.

הצלחתם למצוא את המשפחה המזויפת? האבחון ממש תיאר אתכם? ספרו לנו בתגובות!

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים