מחקרים קבעו שהסיכוי הכי גדול שלכם למצוא אהבה – הוא בפעם הבאה שתהיו במטוס! איך בדיוק? התשובות בפנים…

נא להדק חגורות, זאת הולכת להיות טיסה נעימה במיוחד...איך תראה האהבה הבאה שלך? יכול להיות שיהיו לו או לה עיניים כחולות? אולי חומות? מעניין אם הוא יהיה בחור רציני או שטותי? מעניין אילו סרטים היא אוהבת, איזו מוסיקה הוא שומע…

למרבה הצער, אין לנו איך לענות על השאלות האלו, אבל אנחנו כן יכולים להגיד שיש סיכוי שתפגשו את האהבה הבאה שלכם בטיסה הבאה. המחקר שסיכמנו עבורכם ממש פה למטה, טוען בדיוק את הטענה הזאת.

סקפטיים? גללו מטה וקראו בעצמכם! ואל תשכחו להגיד לנו אחר-כך אם זה באמת קרה לכם…

אהבה בשחקים

כשאנחנו רוצים להכיר אנשים חדשים, אנחנו הולכים לבארים, מועדונים, בתי קולנוע, הופעות… בדרך כלל, אנחנו לא חושבים על השמיים כשאנחנו מחפשים מקומות בהם נוכל להכיר אנשים. לא, אנחנו לא מציעים לך לעשות צניחה חופשית כדי לפגוש את האהבה הבאה שלך. אנחנו מדברים על טיסה פשוטה במטוס.

מחקר שנעשה ב-HSBC Bank בשיתוף עם מגזין Travel + Leisure הגיע למסקנות שיוכלו לעזור לאלו מבינינו שמחפשים אהבה.

המחקר

במהלך חודש יולי 2018 נסקרו 5,000 נוסעים מ-141 מדינות. החוקרים לא התעניינו באיך התייחסו לנוסעים בשדה התעופה, כיצד הם העבירו את הזמן בטיסה, או על אילו בתי קפה וחנויות דיוטי פרי הם ממליצים. השאלות התמקדו יותר בהשגת מידע על התנהגותם של אנשים במהלך טיסות.

התוצאות

על פי התשובות שנמסרו על ידי כל הנוסעים, 1 מכל 50 התחיל רומן במטוס. עם זאת, זה לא מפתיע. רבים מאיתנו ראו בסרטים או בתוכניות טלוויזיה איך 2 אנשים שנפגשים במטוס, מתאהבים. כמו בסרט “נשיקה צרפתית” עם מג ראיין.

מסקנה

אתם חושבים ש-2% זה נמוך? אז זהו, שזה ממש לא נמוך. זה אומר שבכל טיסה, בממוצע, 2 זוגות אמורים להכיר.

אז אלו מכם שנמאס להם מהרווקות, אולי הגיע הזמן שתצאו לחופשה? כמובן שעדיף לא לבלות את הטיסה בבהייה במסכים, אלא בהתעניינות באנשים שיושבים סביבכם. אולי אז, תהיו אחד משני הזוגות שימצאו אהבה באותה הטיסה.

אז מה דעתכם על המחקר? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים