מחקרים גילו 7 תכונות מפתיעות של נשים שגורמות לגברים להימשך אליהן!

הכתבה הזו הולכת להפתיע אתכם!מכירות את זה שאתן לפני דייט ומנסות להיראות מושלם? מחליפות את המשקפיים בעדשות, מסדרות את השיער, מתאפרות ומכניסות את הבטן? טוב, אז הגיע הזמן להפסיק – ולהבין שאנחנו באמת הכי יפות כשנוח לנו, ועכשיו זה מוכח על ידי מחקרים!

הנה 7 תכונות מפתיעות של נשים, שהוכחו במחקרים מדעיים, והם מוכיחים שכדי להיות מושכת את לא צריכה להיות חסרת פגמים – לפעמים אפילו להפך!

1. זיעה

בואו נודה, כשאנחנו מזיעים בטירוף זה די מביך. למעשה, אנשים יכולים להפיץ יותר מטריליון סוגים של ניחוחות(!).

זיעה היא לא בדיוק נעימה, אבל היא מספרת לא מעט על הרגשות שלנו. מדענים קובעים שכשאנחנו מריחים את הזיעה של אדם שמח, אנחנו עשויים לחוש ברגשות חיוביים כלפיו!

2. צחוק מדבק

פסיכולוגים אומרים שאם אנחנו פוגשים אדם שגורם לנו לצחוק באמת, אז יש מצב לזוגיות מאושרת. החיים יהיו מלאים בצחוק וברגשות חיוביים כמעט כל הזמן – ומה צריך יותר מזה?

3. משקפיים

משקפיים הם כבר מזמן לא רק לקריאה! מחקרים מראים שגברים ונשים שמרכיבים משקפיים נתפסים כמושכים יותר.

4. פסי שיזוף

מכירים את פסי השיזוף המעצבנים שהגופייה או בגד הים השאירו? אז תשמחו אולי לשמוע שאזורים בהירים על גבי עור שזוף דווקא מושכים את תשומת הלב הגברית!

5. שיער מבולגן

צמות מבולגנות, גלים טבעיים, קוקו מבולגן – כל אלו תסרוקות שגברים לא מפחדים להרוס כשהם נותנים לך חיבוק… בנוסף, הן נראות טבעיות יותר מאשר תסרוקת מסודרת ומסובכת עם הרבה ספריי!

6. מראה טבעי וללא איפור

מדענים הראו שכ-40% מהאנשים מחשיבים אישה ללא איפור למושכת יותר!

7. בטן

לשבור את הסטיגמה: קצת שומן בבטן דווקא מוסיף! מדענים אומרים שהכי חשוב לשים לב לפרופורציות של הגוף. מחקרים מראים שאצל גברים שראו תמונות של נשים בעלי מבנה גוף של שעון חול נראתה פעילות של הנאה במוח.

בונוס

אישה שלא מורחת איפור, עם שיער מבולגן, גונבת אוכל מהצלחת של בן הזוג – ועדיין היא הכי מושכת בעולם בעיניו! ;)

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים