מישהו צחק על האישה הזאת ש”העזה” ללבוש ביקיני בחוף הים, ואחרי שתקראו איך היא הגיבה – אתם תעריצו אותה!

תלמדו ממנה איך לא לתת לאחרים להרוס לכם את היוםאיזה כיף שהקיץ כבר נמצא ממש מעבר לפינה. הימים החמים בדרך אלינו, הלחות… ומה יותר טוב מללכת לבלות קצת בים, נכון? רק חבל שלפעמים יש אנשים שמנסים ומצליחים להרוס את החוויות לאנשים אחרים. לפעמים, רק בגלל איך שהם נראים.

גם שלי מניו זילנד רצתה בסה”כ ללכת לים להעביר יום חמים. אז היא לבשה בגד ים, ירדה אל החוף, אבל זכתה להשפלה מגבר אחר שהיה שם וכנראה לא אהב את המראה החיצוני שלה.

אבל שלי היא לא בחורה שנותנת לאידיוטים להרוס לה את היום, והיא ניצלה את המקרה הזה כדי להעביר מסר חשוב שכולנו יכולים ללמוד ממנו!

תכירו את שלי, בחורה קצת מלאה שבסך הכל רצתה לבלות יום קיץ חמים בים, כמו כל אדם רגיל

פתאום שלי שמה לב לאדם מאחוריה שצוחק עליה ונוחר בבוז, אבל היא ממש לא התכוונה לתת לו להרוס לה את היום

שלי העלתה פוסט זועם לעמוד הפייסבוק שלה, ‘קרחת ויפה’, בו היא אומרת לאותו אדם, בעדינות, שפשוט ‘ילך לעזאזל’

וככה שלי רשמה בפוסט שלה, שצבר כבר מעל 60 אלף שיתופים:

“לאדם שצחק והצביע כשחשפתי את הגוף שלי היום בחוף, אני רק רוצה להגיד (ותסלחו לי על השפה) לך תזד**ן”

ובהמשך הפוסט היא נכנסת בו אפילו יותר חזק

“בגלל אנשים דפוקים כמוך יש אנשים עם אפס ביטחון עצמי בנוגע לגוף שלהם. בגלל אנשים כמוך נשים לא מרגישות בנח להסתובב בחוץ בביקיני או בחולצות בטן או בחצאיות קצרות. בגלל אנשים כמוך אנשים אחרים מרעיבים את עצמם וגורמים לעצמם להיות חולים בניסיון לשמור על גוף של דוגמנים. בגלל אנשים כמוך אנשים אחרים לובשים שרוולים ארוכים כל השנה כי הם מפחדים לחשוף את הזרועות שלהם.

בגלל אנשים כמוך אנשים נהיים אנורקסיים, בולימיים, פוגעים בעצמם, מתאבדים… אני יכולה להמשיך… אתה לא אחראי לכל זה, אבל אתה כן צריך לקחת קצת אחריות.

אז בפעם הבאה שאתה רואה מישהי כמוני בים בביקיני, תיקח רגע ותחשוב על הנזק שאתה גורם. כן, לפני שאתה צוחק ומצביע. בגלל שלא כל אחד, לא משנה אם הוא צעיר או מבוגר, גבר או אישה, למד לפתח עור עבה או שיש לו ביטחון עצמי כדי פשוט להתעלם מזה.”

ולסיום היה לה גם מסר חשוב להעביר להורים ולאנשים אחרים

“אני לא אשקר, היה איזה שבריר שניה שחשבתי לכסות את עצמי. ואז נזכרתי בכל מה שלמדתי, הרמתי את הראש, הוצאתי את הבטן החוצה ולבשתי את הביקיני בגאווה.

הורים, אני מפצירה בכם ללמד את הילדים שלכם שאין מבנה גוף אחד, ושיש מבחר רחב של אנשים יפים. אני מפצירה בכם ללמד אותם לא לנעוץ מבטים באנשים שהם גדולים יותר ממה שהם רגילים לראות בטלוויזיה, ובמקום זה להסתכל להם בפנים ובעיניים.

אני מפצירה בכם ללמד אותם להיות טובים ונחמדים לכל סוגי האנשים, ללא קשר למראה החיצוני שלהם. אני מפצירה בכם ללמד אותם לקבל אנשים כמו שהם בגלל מי שהם בפנים. ואני מפצירה בכם ללמד את הילדים שלהם לשמש כמודל לחיקוי לאנשים מסביבם שלא לימדו אותם את זה, להיות השינוי שאנחנו צריכים, כדי שבעוד 5 או 10 או 20 שנים, לא יהיו יותר אנשים שצוחקים ומצביעים עליהם כשהם לובשים ביקיני בים.”

והתגובות שהיא קיבלה ברשת הראו לנו שוב שיש עדיין תקווה לעולם

צילומים: Bald and Beautiful \ מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים