מחקרים קובעים: נשים ישנות טוב יותר עם כלבים מאשר עם גברים, וזו הסיבה!

חדשות רעות גם לאוהבי החתוליםאם אתם מחפשים תירוץ לאמץ חבר פרוותי, אל תפסיקו לחפש. מאז ומתמיד כלבים היו החבר הכי טוב של האדם, אבל אם מדייקים; אז כלב הוא החבר הכי טוב – במיוחד של האישה!

מחקרים קובעים כי נשים ישנות טוב יותר עם כלב לצידן, מאשר עם גבר. אז כל הרווקות שחוששות מהחורף הקרב ובא, הכתבה הזאת בדיוק בשבילכן!

המחקר

מחקר שנערך בשנת 2018 גילה שרוב הנשים ישנות טוב יותר ליד כלבים מאשר ליד חתולים או בן זוג אנושי. במחקר השתתפו 962 נשים, שבערך חצי מהן ישנות לפחות עם כלב אחד, 1/3 ישנות עם חתול והשאר עם בן זוג אנושי.

Credit: brightside

התוצאות

נשים שישנו על יד כלב, דיווחו על רמות נוחות ובטחון גבוהות יותר. זה ככל הנראה מכיוון שכלבים ידועים ביכולתם להגן על בעליהם ולהרתיע מפני פולשים. שלא כמו חתולים ובני אדם, הם מסוגלים להזהיר את בעליהם מפני סכנה אפשרית באופן יעיל יותר ומוקדם יותר.

כלבים גם מעודדים דפוסי שינה בריאים יותר

בניגוד לחתולים, כלבים מבלים 75% מהלילה, בשינה והם פעילים פחות בשעות האלה. אז לכל אוהבי החתולים: אנחנו מצטערים, אבל לישון עם חתול זה לא נוח, בדיוק כמו לישון עם בן-אדם. למעשה, שינה לצד חתולים זכתה לדירוג הכי נמוך בבטחון ונוחות.

וזה לא הכל

מחקר אחר מצא כי במקום לישון ממש על יד הכלב, גם גברים וגם נשים נוטים לישון טוב יותר כשהכלב ישן פשוט באותו החדר. זו גם דרך טובה לבלות יותר זמן עם הכלב, במיוחד לאלו שעובדים שעות ארוכות. אז אלו מכם שנגעלים מפרווה על המיטה, אפשר גם שהכלב יישן במיטה משלו בחדר השינה.

האם אתם ישנים עם הכלב שלכם? מסכימים עם המחקר? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים