10 סימני אזהרה שהחיים שלכם לאט לאט מתפרקים ואתם חייבים לשים לב אליהם!

לא מאושרים ולא יודעים למה? אולי הכתבה הזאת תעזור לכםלמי מאיתנו לא קרה שעבר עליו יום ממש גרוע? או תקופה שבה הכל מעצבן, ששום דבר לא הולך לנו וקיבינמט כל העולם. זה קורה, זה חלק מהחיים, וצריך לעבור את זה ולהמשיך הלאה. אבל אם אתם לא מצליחים להמשיך הלאה, אם התחושות הקשות ממשיכות אתכם לאורך זמן, כדאי לבדוק את הנושא.

לא תמיד אנחנו שמים לב שמשהו לא בסדר, או שאנחנו צריכים עזרה. זה יכול להיות גם מביך לפעמים אפילו להודות שקשה לנו. אבל הצעד הראשון בפתרון בעיות, הוא להודות שיש כאלו.

הנה 10 סימנים, שאולי אפילו לא שמתם לב אליהם, החיים שלכם כנראה לא הולכים בכיוון הנכון…

1. שום  דבר בעולם לא מעניין אתכם

אתם חושבים שלא נשאר שום דבר בעולם שיכול להפתיע אתכם, ואתם אדישים בנוגע לכל החדשות (“שיגרו חללית למאדים? יופי, שיהיה. פיתחו חיסון נגד סרטן? אז מה?”).

גילו של אדם נקבע לא רק לפי תעודת הזהות, אלא גם על בסיס היכולת למצוא לעצמו עניינים חדשים, דברים ללמוד ולהתפתח מהם. כמה אירועים בחייכם בשנים האחרונות גרמו לכם להתרגש ממש? אם התשובה היא לא הרבה, אתם צריכים לעשות משהו בנידון ומהר.

2. לא אכפת לכם מעצמכם או מהבית שלכם

אם הדבר האחרון שמעניין אתכם זה איך אתם נראים והפעם האחרונה שניקיתם את הדירה הייתה בפסח – זה סימן ברור למשבר אישי. אדישות לגוף שלכם ולסביבה אומר שהדברים לא הולכים חלק בחיים שלכם, ואולי אפילו כבר הרמתם ידיים והשלמתם שזה המצב ואין מה לעשות.

יש סיבה למה אנשים אומרים שאם אתם רוצים שינוי בחיים, אתם צריכים להתחיל מלסדר את הבית. ניקיון יכול להיות ממש יעיל: הוא מסיח את דעתכם ממחשבות רעות ועוזר לעשות סדר בבלאגן אצלכם בראש. לנשים גם מומלץ ללכת למספרה כסוג של תרפיה.

View this post on Instagram

Wallow night #sketch #feelingblah

A post shared by Yaoyao Ma Van As (@yaoyaomva) on

3. אתם שונאים את העבודה שלכם

יום העבודה רק התחיל, ואתם כבר סופרים את השעות ומחכים שהוא יסתיים. וכשאתם נזכרים שזה רק יום שלישי, אתם נכנסים לדיכאון ומחפשים תירוצים כדי לצאת הביתה מוקדם. אתם שואלים את עצמכם מתי תצאו לחופשה, ואז נזכרים שרק לפני שבועיים הייתה לכם אחת…

לשנוא את העבודה שלכם זה סימן ברור לכך שמשהו השתנה. אולי אתם לא אוהבים את התפקיד המשעמם שלכם, את הקולגות הלא נחמדים, או העובדה שאתם צריכים לסוע לקצה השני של העיר בשעות של הפקקים. אם תמצאו את הסיבה האמיתית לחוסר שביעות הרצון שלכם, יהיה לכם יותר קל לצאת מהמשבר.

4. אתם מסרבים לתקשר

כל אחד צריך לפעמים את המרחב האישי שלו. אבל אם אתם ממש לא רוצים לראות אף אחד, נמנעים מלפגוש חברים או קרובי משפחה ומנסים לא להשאיר עקבות גם ברשתות החברתיות, אז המצב יצא משליטה.

אם יצא לכם לראות את הסרט ‘נ.ב. אני אוהב אותך’, היו אלו החברים וקרובי המשפחה שעזרו לגיבורת הסרט לצאת מהייאוש והדיכאון. ברוב המקרים האנשים שקרובים אליכם רוצים רק בטובתכם. תזכרו שהמצב שבו אתם נמצאים לא כזה נדיר, ובטוח תמצאו במעגל הקרובים אליכם מישהו שגם היה שם פעם ושידע לעזור לכם לצאת מזה. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מאיפה תבוא העצה הכי טובה שתעזור לכם לתקן הכל.

5. כל דבר מעצבן ומרגיז אתכם

אתם מתעצבנים ממש מכל דבר קטן – פח אשפה שהבן זוג לא רוקן, ציון לא טוב של הילד בלימודים, מזג האוויר בחוץ, הצבע של הלק. אתם בקלות מאבדים את זה ועוברים מעצבים לבכי וחזרה.

חיפוש תמידי של כל מה שלא טוב מסביבכם מצביע על בעיות לא פתורות שמציקות לכם. זה יפסק רק אם תתוודו ביניכם לבין עצמכם מה באמת מדאיג אתכם ותיפטרו מהבעיה.

View this post on Instagram

Ups and downs #digitalpainting

A post shared by Yaoyao Ma Van As (@yaoyaomva) on


שתפו עם החברים שתפו עם החברים