לזה קוראים אהבה ללא תנאים – ככה נראים הרגעים הראשונים של משפחה המביאה תינוק מאומץ חדש הביתה. מרגש!

במציאות המטורפת של ימינו, כבר לא כל כך פשוט להפוך להיות הורה ואימוץ הפך להיות דבר כמעט שגרתי. אבל בין אם זה נעשה ממניעים פזיולוגיים, אידיאולוגיים או משפחתיים, אין אחד שלא עמד לפני התהליך הזה ועלה בו החשש, "האם אוכל לאהוב את הילד הזה כמו ילד שנוצר מהגנים שלי?" אז נכון, שמסביב שומעים את כל הססמאות "ברגע שתראה את הילד תתאהב" או "אין הורה שלא אוהב את הילד שלו" אבל ביננו אתה אף פעם לא יודע איך תרגיש, עד שאתה לא שם. בדיוק מהסיבה הזו החליטה הצלמת קייט טי. פרקר לצלם את תהליך האימוץ שעשתה אחותה ולתעד את הרגעים הראשונים של סם, תינוק בן 5 חודשים עם משפחתו החדשה. סדרת התמונות המדהימה הזו שנקראת “Blended” היא דוגמא מעולה לאהבה מטורפת ללא תנאים! מרגש!במציאות המטורפת של ימינו, כבר לא כל כך פשוט להפוך להיות הורה ואימוץ הפך להיות דבר כמעט שגרתי.

אבל בין אם זה נעשה ממניעים פזיולוגיים, אידיאולוגיים או משפחתיים, אין אחד שלא עמד לפני התהליך הזה ועלה בו החשש, “האם אוכל לאהוב את הילד הזה כמו ילד שנוצר מהגנים שלי?”

אז נכון, שמסביב שומעים את כל הססמאות “ברגע שתראה את הילד תתאהב” או “אין הורה שלא אוהב את הילד שלו” אבל ביננו אתה אף פעם לא יודע איך תרגיש, עד שאתה לא שם.

בדיוק מהסיבה הזו החליטה הצלמת קייט טי. פרקר לצלם את תהליך האימוץ שעשתה אחותה ולתעד את הרגעים הראשונים של סם, תינוק בן 5 חודשים עם משפחתו החדשה.

סדרת התמונות המדהימה הזו שנקראת “Blended” היא דוגמא מעולה לאהבה מטורפת ללא תנאים! מרגש!

prefix01 prefix02 prefix03 prefix04 prefix05 prefix06 prefix07 prefix08 prefix09 prefix10 prefix11 prefix12 prefix13 prefix14 prefix15 prefix16 prefix17 prefix18 prefix19 prefix20 prefix21

קרדיט:  katetparkerphotography.com

מקור: Boredpanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים