15 הטיפים הכי חשובים שאנשים היו נותנים לעצמם לפני 15 שנה אם הם רק היו יכולים!

זה אולי מאוחר מדי בשבילכם, אבל לילדים שלכם יש עוד סיכוי...החיים עוברים מהר מדי, ולפעמים כל מה שאתם רוצים זה לעצור רגע, לחשוב על הצעד הבא, ואז לנסות להבין איפה טעיתם… הבעיה היא, שאין באמת סיבה להסתכל אחורה – זה כבר לא יעזור!

אבל תכל’ס, מה אתם יודעים היום שהייתם רוצים לייעץ לעצמכם בגיל צעיר יותר? אולי לישון יותר, להשקיע בלימודים, או לעזוב הכל ולרדוף אחרי החלומות…

ריכזנו לכם 15 טיפים חשובים שהלוואי והייתם יודעים מוקדם יותר! אולי כדאי שתחנכו ככה את הילדים שלכם, להם עוד יש סיכוי ;)

“זה מה שהייתי מייעצת לעצמי לפני 15 שנה, אם רק הייתי יכולה”

1. “את עושה הכל נכון! עבודה טובה! אל תהססי, אל תלחיצי את עצמך, ואל תחשבי שהעולם אכזר ואף אחד לא אוהב אותך. הכל יהיה בסדר!”

2. “הייתי ממליצה לעצמי לא להתחיל לעשן.”

3. “בבקשה, תמצאי דרך לישון לפחות 7 שעות בלילה. את לא צריכה להתיש את עצמך ולהיות גיבורה כל הזמן.”

4. “הייתי מייעצת לעצמי להקדיש יותר תשומת לב לרצונות, למטרות ולחלומות שלי. תמיד לחשוב על עצמי קודם. זה היה בשנות העשרה שלי, שם התחלתי להתעלם מהרצונות שלי, ועכשיו קשה לי לגבש מה אני באמת רוצה. לפעמים אני אפילו נבוכה לומר שאני אוהבת משהו.”

5. “הייתי מייעצת לעצמי ללמוד יותר ויותר, כי התברר לי שהייתי צריכה לפצות על המון דברים כשהתבגרתי. הכל צריך להיעשות בזמן. זה קל ויעיל יותר ללמוד שפה זרה בגיל צעיר מאשר כשמגיעים לגיל 30. חינוך נותן לך המון בחיים!”

6. “תתכונני טוב יותר לבחינות קבלה כדי להתקבל לאיפה שאת רוצה, ולא לאיפה שאת יכולה.”

7. “אל תבזבזי כל כך הרבה כסף על שטויות!”

8. “תעריכי את הנעורים – זה הזמן היפה ביותר שלעולם לא יחזור. תהני מהחופש, תשחקי, תטיילי, תהני מהחיים שלך. תזכרי את הזמן הזה. מאוחר יותר תיזכרי בזה וזה יעזור לך להבין ולגדל את הילדים שלך טוב יותר.”

בדף הבא מחכים עוד כמה טיפים שאסור לכם לפספס…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים