14 המסעדות הכי הזויות, סוריאליסטיות ומטורפות בעולם שאתם חייבים לאכל בהן לפני שתמותו!

בים, באוויר וביבשה!זה לא קל להצליח היום בעולם המסעדנות. התחרות ענקית, מסעדות חדשות קמות כל יום, מחירי חומרי הגלם עולים, וצריך להתעסק עם נודניקים שבוחרים לעשות שיימינג רק כי הם לא היו מרוצים מזה שלא קיבלו פוקצ’ה בחינם. היום כבר לא מספיק אוכל טוב, צריך גם לגרום לאנשים לדבר עלייך.

אז איך עושים את זה? חושבים על משהו שאף אחד עוד לא עשה. וזה לא משנה אם זה הדבר הכי יפה ומיוחד בעולם, או הכי הזוי ומופרע ושלא ברור למה בכלל מישהו ירצה לאכול שם. העיקר שזה יהיה מקורי ויהפוך לויראלי!

הנה 14 מסעדות שהלכו בדיוק על הקונספט הזה והמציאו משהו חדש ומעניין במיוחד. תודו שהייתם מתים לאכול במספר 6!

 

1. מזון אסלה

בטייוואן יש מסעדה שמבססת את כל הארוחות שלה על אסלות. הכיסאות בצורת אסלות, הצלחות בצורת אסלות, והאוכל מזכיר… טוב לא צריך לתאר יותר מדי. ולמרות הכל, המקום הזה די פופולארי והאנשים שכן הסכימו לאכול שם אומרים שהאוכל ממש טוב.

2. חוויה קוסמית באיביזה

אחת המסעדות היקרות בעולם שנמצאת במלון הארד רוק באיביזה. כל אחת מהמנות בתפריט מוגשת באמצעות טכנולוגיה כלשהי, ולאורך כל הארוחה יש אווירה של מציאות מדומה. אה, ורק 12 סועדים יכולים לאכול שם בו זמנית!

3. ארוחה בשמיים

הקונספט המגניב הזה מגיע, איך לא, מהמדינה שכולה נמצאת בשמיים – דובאי. מנוף לוקח את כל השולחן יחד עם האנשים שמסביבו לגובה של 50 מטרים באוויר. נוף מדהים, תחושת אקסטרים ואוכל טוב, מה צריך יותר מזה?

4. בקצה ההר

50 מטרים במסעדה הקודמת? זה כלום לעומת המסעדה שנמצאת בגובה 3,842 מטרים, במון בלאן, אחד מהרי האלפים בצרפת. הנוף משם פשוט משגע, ויש גם מלון שתוכלו להישאר ולהירגע בו אחרי הארוחה.

5. כושר לפני האוכל

בשביל להגיע למסעדה הזאת תצטרכו לטפס על הר! בית התה הזה ממוקם 2,160 מעל פני השטח, והדרך אליו נקראת ‘מדרגות גן העדן’.

6. עם הרגליים במים

ליד העיר סאן פבלו שבפיליפינים נמצא אתר נופש קטן, והמסעדה שלו נמצאת למרגלות מפל! הסועדים יכולים לשבת עם הרגליים ממש בתוך שפך המים. לא לדאוג, זה בטיחותי. עומק המים הוא רק 20 ס”מ.

7. ארוחה בכלא

טוב, זה מסוג הדברים שאפשריים רק ביפן. המסעדה הזאת מעוצב כמו כלא – בית חולים. כל הסועדים יושבים בתאים, אין כמעט אור, המלצרים לובשים חלוקים רפואיים והטבחים הם מנתחים. ואם אתם רוצים לקחת את זה עוד יותר רחוק – אתם גם יכולים לבקש שיאזקו אתכם. וואו.

וזה עוד כלום לעומת מה שיש בעמוד הבא


שתפו עם החברים שתפו עם החברים