14 המסעדות הכי הזויות, סוריאליסטיות ומטורפות בעולם שאתם חייבים לאכל בהן לפני שתמותו!

בים, באוויר וביבשה!8. כיפה גאודזית על הגג

רק תראו איזה יופי זה נראה, ועוד יש נוף וכיפה פרטית לכל ארוחה. זה קורה בלונדון, לא רחוק, רק לא לשכוח להזמין מקומות לפני כי המקום מפוצץ באנשים.

9. מתחת לקרח

המסעדה הזאת ממש לא נמצאת באזור סקנדינביה, אלא באמסטרדם. אתם נכנסים לממלכת הקרח שבה הטמפרטורות עומדת על מינוס 10 מעלות, אבל לא לדאוג – מקבלים מעילים בכניסה. מה דעתכם על משקה קר במקום ממש קר בימים החמים של אירופה?

10. באמצע שום מקום

באמצע האוקייאנוס לא רחוק מזנזיבר יש סלע קטן ועליו עומדת מסעדה. היא אולי לא נראית מפוארת מבחוץ, אבל היא מתאימה בדיוק לאופי של האי. ההגעה למקום, כמובן, בסירה.

11. לחלוק צלחת עם ג’ירפה

אוהבים בעלי חיים? אתם תמותו על המסעדה הזאת בספארי בניירובי. כל ארוחה היא ייחודית, ואתה אף פעם לא יודע איזו ג’ירפה תבוא לבקר אותך ותנסה לגנוב לך את האוכל מהצלחת.

View this post on Instagram

breakfast time… eggs with a side of giraffe plz 🍳

A post shared by Ashleigh Faddes (@ashleighfaddes) on

12. בחושך

מי אמר שצריך לראות כדי לאכול? במסעדה הזאת באמסטרדם אתם אוכלים בחושך מוחלט ומתאמנים על שאר החושים שלכם. יש לכם גם הזדמנות לדבר עם החברים שלכם במקום להתעסק בפלאפון. ואגב, המלצרים במקום עיוורים, ונאמר שהשירות שלהם פשוט מצויין.

13. קן הציפור

כן כן, במסעדה הזאת אתם יושבים ב”קנים” של ציפורים על עצים בגובה 5 מטרים מעל הקרקע. יש לכם פרטיות ונוף נהדר, ואתם ממש יכולים להרגיש מעל כולם. המקום נחשב לאתר תיירותי שחובה לבקר בו בתאילנד, ואפילו רק בשביל לראות את המלצרים גולשים אליכם באומגה כדי להביא לכם שתיה.

14. לסעוד עם כרישים

טוב לא באמת עם כרישים, אלא לצידם. במלדיביים תמצאו מסעדה שנמצאת מתחת למים בה תהיו מוקפים בכל בעלי החיים ששוחים לידכם, לרבות כרישים, דגים וצבים.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים