הבחור הזה ששקל 215 ק”ג ירד 90 ק”ג בשנה, וכשתראו איך הוא נראה היום – תתקשו להאמין שזה אותו בן אדם!

וואוו! אתם חייבים לראות איך הוא נראה היום!לרדת במשקל זו אף פעם לא משימה פשוטה… בכל יום ראשון מתחילים מחדש, “אחרי החגים” זה תמיד סיבה לדיאטה, וה-5 קילו מההריון האחרון כבר כנראה הפכו לחלק בלתי נפרד מהתחת!

אבל לפעמים דרושה דחיפה קטנה כדי לעשות שינוי אמיתי ולהתמיד בו. קחו לדוגמא את ואנס הינדס, שהצליח לרדת 98 ק”ג בשנה אחת ועורר מוטיבציה באלפי אנשים ברחבי האולם. המשיכו לגלול כדי לראות את המהפך המטורף והמפתיע שלו!

הכירו את ואנס הינדס, עוזר התובע המחוזי באליס קאונטי שניהל חיים ממש לא בריאים. “במהלך חיי העליתי והורדתי מאות, אם לא, אלפי קילוגרמים”, הוא סיפר.

הוא התחיל את תהליך הירידה שלו במשקל ב-19 לנובמבר 2017, במשקל של 215 ק”ג. “בדרך כלל, אני מתחיל מעת לעת תהליכים כאלה, ואז אני מתאמן לבד במשך תקופה מסויימת ויורד במשקל. אבל כשזה רק אני ואשתי, קל להשתכנע לצאת מזה ולהפסיק. אני עושה את זה די טוב במשך כמה שבועות וחודשים, ואז מתחיל ל’גנוב’ פה ושם… ומכאן הדרך להפסיק קצרה”

Credit: DDP YOGA

הפעם, ואנס התחיל לפרסם את ההתקדמות שלו במדיה החברתית. אז אנשים מרחבי העולם “שפטו” את התהליך שלו, התחילו לכתוב לו הודעות ולספר לו שהוא ההשראה שלהם. “יום אחד יצאתי מחדר הכושר, ובחור שרירי אמר לי שהוא צופה בסרטונים שלי ומחזק אותי. באותו יום, זה גרם לי לשחות יותר מהר, והרגשתי טוב לגבי זה”

Credit: DDP YOGA

הסיבה העיקרית שואנס החליט לשנות את אורח חייו, הייתה המשפחה שלו

יש לו אישה ו-3 ילדים מקסימים. “אני עושה את זה גם בשבילם… כדי להראות להם שהם יכולים לעשות כל דבר בחיים!”

“אני לא יודע אם בגיל 52 יש לי בכלל ברירה. אני פשוט חייב להוריד מעצמי את המשקל המיותר”

המשיכו לדף הבא כדי לראות את התהליך של הינדס והמהפך המדהים שעשה!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים