הבחור הישראלי הזה שוב שובר את הרשת עם האיורים המצחיקים עליו ועל אשתו המאד (אבל מאד) הריונית!

דבר אחד בטוח - כל סדרת איורים שלהם רק הולכת ומשתבחתיהודה ומאיה דביר הם זוג תל-אביבי שמשתף את העולם עם חייו האישיים באמצעות סדרת איורים מצליחה בשם “One of Those Days” (אחד מהימים האלו), אותה הם משתפים באינסטגרם שלהם.

בסדרת האיורים הקודמת, יהודה ומאיה סיפרו על הקושי שלהם  להיכנס להריון. “ניסינו במשך שנה,” מספר יהודה. “זה גרם לנו להבין שהמשפחה שלנו זו היצירה הכי גדולה שאנו יכולים לקוות לה.”

למי שזוכר, הפעם הקודמת נגמרה בהכרזה משמחת של מאיה על בדיקת הריון חיובית, אבל כפי שכבר יכולתם לנחש – זה ממש לא הסוף! עכשיו מאיה הריונית במיוחד וכנראה שגם יהודה… נו, גללו כבר!

1. אנחנו בהריון!!!!!

“החלקים הכי קשים היו בסוף כל חודש, כשמאיה הייתה מקבלת את המחזור שלה,” ממשיך יהודה. “כישלונות רצופים נותנים הרגשה של חוסר שליטה בחיים. זו הרגשה נוראית. אנחנו ביחד כבר כל-כך הרבה זמן, כך שהזוגיות והחברות שלנו ממש חזקה וזה מרגיש כאילו אנחנו יכולים להשיג הכל אם נתאמץ מספיק. אתגרים הופכים אותנו לחזקים יותר.”

2. עוברים למושב

3. תגידו שלום לחברים הקטנים שלה

4. “קניתי לה כדור פיזיותרפיה”

“העוקבים שלנו רואים את חיינו דרך סדרת האיורים וכך הם מבינים שהם לא לבד… יש עוד אנשים בעולם שהם בדיוק כמונו, שגם הם חווים מורדות ועליות במערכת היחסים.”

5. הבעיטה הראשונה

זה רק הולך ומשתפר… עברו לעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים