המבחן הזה יגלה לכם אם אתם אנשים מוחצנים או מופנמים!

ספרו לנו בתגובות איזה טיפוס אתם!העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים.

אלה שכל הזמן רוצים להיות מוקפים באנשים ותמיד יחפשו את האירוע החברתי הבא, ולעומתם יש את אלה שמקבלים שמעדיפים לבלות ערב רגוע בבית ולצפות בסדרה.

לפי הסטטיסטיקה רוב האנשים הם מוחצנים, בעוד אנשים מופנים מהווים קבוצה קטנה יותר. בדרך כלל מייחסים לאנשים מופנמים יכולת טובה יותר להתמקד ולהקדיש תשומת לב לפרטים הקטנים.

אז איזה טיפוס אתם? מופנמים, מוחצנים או איפשהו באמצע? התבוננו היטב על 8 התמונות הבאות ונסו למצוא את הפרטים שמסתתרים בהן. אל תפספסו את התוצאות שבסוף הכתבה וספרו לנו בתגובות האם צדקנו באבחון שלנו!

1. נתחיל עם משהו פשוט: נסו למצוא את הקרואסון

 

2. מצאו את הכדור הפורח שמסתתר בין כל המדוזות

 

3. נסו למצוא את החילזון

 

4. הנה תמונה קשה יותר: נסו למצוא את הכפתור

 

5. לא כל אחד יכול למצוא את הפרפר שמסתתר בתמונה

 

6. עכשיו זה נהיה ממש מסובך: נסו למצוא את כוס הקפה בתמונה

 

7. מוצאים את הצב שמתחבא בין כל העלים?

 

8. אחרון חביב: מצאו את הסוכרייה בין כל הדגים

 

תוצאות – מה זה אומר עליכם?

אם מצאתם את הפריטים בקלות, אתם כנראה אנשים מופנמים. יש לכם כישורי תצפית ייחודיים, אתם יודעים איך להתמקד ומקדישים תשומת לב לפרטים הזעירים ביותר. אתם מעדיפים להיות לבד ולא במקום רועש וצפוף, ואתה לא אוהבים להראות את הרגשות שלכם.

אם השתעממתם כשחיפשתם את הפריטים ואבדתם את הסבלנות שלכם, אז אתם כנראה טיפוסים מוחצנים. אתם אנשים פעילים, פגיעים ורגשניים. קשה לכם להישאר במקום אחד. אתם אוהבים לתקשר עם אנשים אחרים, ואתם יודעים איך למשוך תשומת לב.

אם חוויתם קשיים, אבל עדיין עברתם את המבחן, אז אתם נמצאים באמצע בין מופנם למוחצן – טיפוס נדיר של אישיות. אתם אנשים של כישרונות רבים, אתם יודעים איך להסתגל לסביבות שונות, וקל לכם למצוא נושאים משותפים עם כמעט כולם.

קרדיט תמונות:  depositphotos // מקור: Brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים