הבעלים של כלב הזאב הענק והמדהים הזה זרקו אותו להסגר לכלבים שמיועדים להמתה, ואתם חייבים לשמוע איך הוא ניצל!

הסוף של הסיפור גרם לנו לבכות...העוצמה, האינסטינקטים, האינטלגנציה והיכולות החברתיות של הזאבים הפכו אותם לאחד מזני בעלי החיים המכובדים בעולם. החיה הזו תועדה באגדות, ספרים, סרטים, ציורים ותוצרי תרבות אחרים במשך מאות שנים וזה לאט, לאט לימד את האנשים להעריך אותם אפילו יותר. לכן, זה אך מובן מאליו שאנשים רצו לביית את החיות האלה. וכך, בשילוב של הדברים המעולים משתי העולמות, אנשים יצרו כלב-זאב. כלב זאב זו בעצם תערובת של זאת וכלב ביתי, שניהם שייכים לאותה משפחה.

כשרואים את יוקי, אין ספק שמדובר בכלב-זאב. נכון לעכשיו, יוקי הוא אחד מכמה כלבי-זאב במקלט ‘הזאב הביישן’. “בדיקת ה-DNA שלו הראתה שהוא 87.5% הזאב האפור, 8.6% האסקי סיבירי ו-3.9% רועה גרמני”, כך מספרת בריטני אלן, אחת מנשות הצוות במקלט.

תכירו את יוקי – 87.5% הזאב האפור, 8.6% האסקי סיבירי ו-3.9% רועה גרמני

בתמונה הזו יוקי נראה כל כך ענק, שזה מפחיד. הבחורה בתמונה בגובה 1.70 והיא אומרת שיוקי לא ממש גדול כמו שזה מופיע בתמונות ושוקל אולי 70 ק”ג. לא מזמן, כשהאשימו אותה בכך שעשתה פוטושופ לתמונה, היא הגיבה “לא יאמן, זו פשוט זווית הצילום השמנה שלו, לכולנו יש כזאת”.

הוא שוקל 70 ק”ג והוא ממש חמוד… לא חושבים?

הבעלים שלו זרקו אותו למקלט שבו מרדימים כלבים, אבל מקלט ‘הזאב הביישן’ הציל אותו

התמונה הזו משכה המון תשומת לב ועזרה לעורר מודעות ולספר את הסיפור הטראגי ובו זמנית מחמם הלב של כלב-זאב מלכותי שזכה להזדמנות שניה בחיים כשניצל על ידי מקלט ‘הזאב הביישן’.

“מצאנו אותו ברגע אחרון. מישהו רכש אותו מבית הרבעה והחליט שקשה מאד לטפל בו, אז הם זרקו אותו במקום בו מרדימים כלבים בגיל 8 חודשים. לקחנו אותו כדי לספק לו בית ומאז הוא איתנו”, מספרת בריטני אלן.

יוקי תמיד מעדיף את חברתן של נשים

“יוקי הגיע אלינו בשנת 2008. הוא היה במצב בריאותי טוב יחסית, בהשוואה לשאר בעלי החיים המגיעים אלינו ובעל מזג נעים מאד. אפילו שקלנו להפוך אותו לשגריר הרצון הטוב שלנו. אבל זמן קצר אחרי ההגעה יוקי נפצע ברגל ימין האחורית. הפצע היה בעייתי ונדרשו 5 ניתוחים כדי להציל את הרגל ובזמן הזה יוקי התחיל לשנוא את הכלוב”, מספר אחד ממנהלי המקלט.

מתנדבי המקלט שיתפו את התמונות של יוקי בביתו החדש משנת 2012 ואת הרשמים הראשונים מהאופי שלו. “יוקי אוהב נשים, אוהב להציג את עצמו למבקרים ובאופן כללי, הוא חבקן כזה”.

דבר ברגע שנראה שהסיפור של יוקי יסתיים טוב, הנורא מכל קרה… עברו לעמוד הבא וגלו!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים