העבודה המושלמת: מיליונר צעיר ישלם לכם משכורת בשביל לטייל איתו בכל העולם ולצלם תמונות לאינסטגרם שלו! שכר, הרשמה ופרטים נוספים בגוף הכתבה

כישורים נדרשים: לדעת ללחוץ על כפתור בסמארטפוןהאם את או אתה זה שתמיד מצלם את החברים? יודע בדיוק איזו זווית תהיה מרשימה יותר? איזו תנוחה תהיה מחמיאה יותר ותיצור את התמונה המושלמת?

אם התשובה היא “כן”, אז למיליונר צעיר בשם מתיו לפרה יש את הצעת העבודה המושלמת בשבילך. אז איך תהפכו את התחביב למקצוע נחשק והיכן להגיש מועמדות? כל הפרטים ממש כאן למטה.

המיליונר המעיר הזה הצליח להרוויח את הונו בסחר אלקטרוני ועסקי אימון אישי. כעת הוא שוכר צלם אישי, שכן העסק הגדל שלו זקוק לאנשים רבים יותר. האדם בר המזל צריך להיות מוכן להצטרף אליו, עם לוח הזמנים המטורף שלו, ולהעשיר את האינסטגרם שלו בתמונות חדשות

כדי להגיש מועמדות, אתם צריכים דרכון בתוקף ועין לתמונה המושלמת. אין צורך בניסיון מקצועי, אך תצטרך להביא ציוד צילום משלכם. אם אתם חושבים שאתם מועמדים ראויים, כך תגישו מועמדות:

1. עקבו אחר @matthewlepre ו-@ecomwarrior באינסטגרם.

2. תייגו חבר בפוסט הזה.

3. הסבירו מדוע אתם היחידים שיכולים לבצע את המשימה החשובה הזו ומלאו את הפרטים כאן.

אם אתם תוהים מדוע צריך לתייג חבר, הנה חדשות טובות – לחג הראשון בעבודה איתו, אתם יכולים להביא חבר ומתיו הולך לכסות את כל הוצאות הטיסה והלינה עבור שניכם. נשמע קלוש מדי, נכון?

השכר הוא כ-55,000 $ לשנה. אם זה נראה כמו משהו שרק אפשר לחלום עליו, הגיע הזמן להפוך אותו למציאות. המנצח יוכרז ב-31 במאי 2020. בהצלחה!

נרשמתם? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים