הסיפורים הלא יאמנים של 5 אנשים שזכו בלוטו – והחיים שלהם נהרסו בגלל זה!

מהרגעים האלה שממש בא לך להחזיר את הגלגל לאחור ולא למלא את כרטיס הלוטו הארור...אנחנו הרבה פעמים מדמיינים מה היינו עושים אם היינו זוכים פתאום ב-10 מיליון שקלים, אבל לא ברצינות תהומית, כי אנחנו לא באמת מאמינים שזה יקרה.

אז למרות שיש סיכוי גבוה יותר להיאכל על-ידי כריש, עדיין יש אנשים שמשיגים את החלום המתוק – וזוכים בלוטו במיליוני שקלים! לרוע המזל, הרבה אנשים נכשלים בניהול הכסף הזה…

רק תקראו את הסיפורים של 5 האנשים האלה ותבינו שכסף זה לא מה שיעשה אתכם מאושרים…

1. אדריאן ביפארד עשה טעות כשהוא קנה אחוזה עם גינה

זכייה: 148,000,000 דולר

אדריאן ביפארד היה דוור והייתה לו גם חנות תקליטי ויניל קטנה. יום אחד, הוא זכה בלוטו ב-148,000,000 דולר! הוא קנה אחוזה מהמאה ב-19, סידר גינה ושכר גנן, שבסופו של דבר – גברת ביפארד התאהבה בו. הוא התגרש מאישתו והמשיך לבזבז את הכסף שלו.

בהמשך, הוא הכיר מישהי שאהבה סוסים, אז הוא קנה סוסים ובנה אורווה. אחר-כך, הוא הציע לה נישואים. היא אמרה “כן”, אבל מהר מאד היא שינתה את דעתה וברחה. החיים שלו היו בלאגן אחד גדול. הכל נעשה גרוע יותר לאחר שהוא גילה שאישתו לשעבר התחתנה עם הגנן. אז אדריאן מכר את הסוסים שלו וגם את האחוזה שלו. היום, הוא רוצה לעבור לאוסטרליה, איפה שאף0אחד לא מכיר אותו: הוא רוצה להתחיל חיים חדשים.

Embed from Getty Images

2. למרטין טוט ואישתו לקח חודש למצוא את כרטיס הלוטו

זכייה: 3,000,000 דולר

הוא אפילו לא החזיק את הכסף בידיים!

מרטין הוא אחד האנשים הכי חסרי מזל בעולם. הוא ואישתו זכו ב-3 מיליון דולרים, אבל לא הצליחו למצוא את כרטיס הלוטו. כשהם ראו את המספרים הזוכים, הם ידעו שהם זכו, כי הם זכרו את המספרים שהם מילאו.

זיכרון המחשב הוכיח שהם קנו כרטיס ומנהלי הלוטו היו מוכנים לתת להם את הכסף, אבל אז הם גילו שלפי החוקים, זה כבר מאוחר מדי. לרוע המזל, הזוג חזר הביתה בלי שקל והחלומות שלהם נעלמו כלא היו. ואם זה לא מספיק – הזוג התגרש לאחר מכן.

זה היה סכום הזכייה הגדול ביותר בהיסטוריה שלא פדו אותו.

3. שרון טיראבסי לא הייתה מוכנה לחיי עושר

זכייה: 10,500,000 מיליון דולר

היא ביזבזה את כל הכסף שלה ב-10 ימים!

שרון היא אמא מקנדה שזכתה ב-10 וחצי מיליון דולרים בשנת 2004. היא קנתה בית, בגדים, 4 מכוניות וטיילה בכל העולם. הכסף נגמר לה מוקדם משציפתה. בעלה נעצר בגין נהיגה במהירות מופרזת. בגלל הפיקדונות והמיסים, היא איבדה את הבית שלה. היא נאלצה למכור 3 מכוניות. המכונית הרביעית צריכה תיקונים ששרון אומרת שהיא לא יכולה להרשות לעצמה.

היום, שרון רוכבת על אופניים או נוסעת באוטובוס בשביל להגיע לעבודה. היא אומרת שהיא ממשפחה ענייה ושהיא פשוט לא יודעת איך להתנהל עם כסף. ההחלטה היחידה שהיא לא מתחרטת עליה היא שהיא שמה כסף בחשבונות הבנק של הילדים שלה, שהם יוכלו להשתמש בו כשיהיו בני 26.

4. טונדה לין שילמה המון מיסים כי היא הביאה כסף לקרובי משפחה

זכייה: 5,000,000 דולר

טונדה הייתה מלצרית בבית קפה ואחד המנהלים תמיד היה קונה כרטיסי לוטו. יום אחד, הוא נתן לכל העובדים מעטפות עם כרטיסי לוטו ולטונדה היה, מסתבר, את הכרטיס הזוכה. העובדים האחרים טענו שהם סיכמו שצריך להתחלק ברווחים. טונדה סירבה, אז העובדים האחרים תבעו אותה.

בית המשפט החליט שהיה הסכם לפיו כולם היו צריכים להתחלק בזכייה, אבל זה היה חוזה שבעל-פה. כך או כך, טונדה הייתה צריכה לשלם. טונדה הקימה עם בני משפחתה קרן בשביל להחזיק את הכסף שלה. בית המשפט החליט שזו הייתה מתנה בשביל המשפחה שלה ודרש ממנה לשלם מיסים פדרליים על מתנות. בסופו של דבר, נשאר לה 1,000,000 דולר.

5. ג’נט לי הייתה מהממת מדי

זכייה: 18,000,000 דולר

היא בזבזה את כל הכסף שלה ב-8 שנים.

ג’נט לי הייתה בת 53 כשהיא זכתה ב-18,000,000 דולר בשנת 1993. בהתחלה, היא השתמשה בכסף בשביל לשכור מכוניות יוקרה, לקנות בגדים ולרכוש בית. אבל בהמשך, היא החליטה לעזור לאנשים אחרים.

היא תרמה כסף לתוכניות חינוך שונות ולקמפיינים פוליטיים. כתודה לתרומה שלה לפוליטיקה, הזמינו אותה לארוחת ערב עם ביל קלינטון והנשיא של דרום קוריאה. אבל בשנת 2001, ג’נט איבדה את הכל: היא נכנסה לחובות של 2 וחצי מיליון דולר. עצוב.

אז מה אתם הייתם עושים אם הייתם זוכים במיליוני דולרים? ספרו לנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים