אלו 10 הגברים שנבחרו לרשימת “הגברים הכי שווים של 2018 ברחבי העולם”!

בחיים לא תנחשו מי הגיע למקום הראשון...יש הרבה אנשים יפים ומושכים בעולם, ולמרות ש” היופי הוא בעיני המתבונן”, זה לא מונע מאיתנו, מדי שנה, לנסות ולדרג “מי הגבר הכי שווה בעולם”

עשרות מיליוני גולשים ברשתות החברתיות ברחבי העולם התפקדו לטובת המטרה החשובה הזאת. הם הצביעו בפייסבוק, בטוויטר וביוטיוב, ומתוך מאות מתמודדים נבחרו ה-100 שמרכיבים את הרשימה.

והנה ה-10 שהגיעו למקומות הראשונים. אז אם אתן רווקות שמחפשות להביא לאמא הביתה חתן, הנה כמה אופציות טובות :)

מקום 10- מייקל בי. ג’ורדן (שחקן)

ג’ורדן התפרסם בזכות התפקידים שלו בסרטים ‘תחנת פרוטווייל’ ו’קריד’. כדי להתכונן היטב לתפקיד של המתאגרף בסרט, הוא התאמן כל יום במשך שנה שלמה, והקפיד על דיאטה של ספורטאים. ואם תהיתם על מה הוא ביזבז את הכסף שהרוויח – אז הוא קנה אחוזה ענקית והוא גר בה עם ההורים שלו. אז הוא לא רק יפה, אלא גם ילד טוב ירושלים.

מקום 9- צ’אגאטאי אולוסוי (שחקן ודוגמן)

לאולוסוי יש מוצא מעניין – הוריו באים מבולגריה ומבוסניה, וזאת גם הסיבה למראה המיוחד שלו. כשהיה בתיכון, הוא שיחק כדורסל באופן מקצועני, אבל חברים הציעו לו להתחיל לקחת שיעורי משחק. והיום הוא אחד מהשחקנים הכי פופולריים בטורקיה.

מקום 8- הנרי קאביל (שחקן)

קאביל נחשב לאחד השחקנים הכי חסרי מזל בהוליווד, שתמיד פספס את התפקידים הגדולים ברגע האחרון. עד שהגיע התפקיד בסרט ‘באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק’, שהקפיץ לו את המוניטין והפך אותו לשחקן מבוקש. חוץ מלככב בסרטים, קאביל גם פעיל למען זכויות בעלי חיים ומדבר 4 שפות.

מקום 7- ויליאם לוי (שחקן)

זאת לא הפעם הראשונה של לוי ברשימות מהסוג הזה, ואתם בטח יכולים להבין למה, אבל זאת הפעם הראשונה שהוא נכנס ל-10 הראשונים. לוי הוא בן של מהגרים מקולומביה שבזכות מלגת בייסבול הצליח להתקבל ללימודים ובהמשך חסך מספיק כסף לשיעורי משחק. הוא התפרסם כשהשתתף בתכנית ‘רוקדים עם כוכבים’

מקום 6- טוני מחפוד (דוגמן)

מחפוד הוא אזרח גרמני עם שורשים סוריים, והוא לא רק יפה. הוא גם צלם מוכשר ואומן שמפרסם את האומנות שלו ברשתות החברתיות ומושך המון תשומת לב. היום הוא עובד עם מותגים בינלאומיים ויש לו מעל 3.5 מיליון עוקבים באינסטגרם.

ומי הגבר הכי שווה בעולם? גלו בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים