אלו המדינות שנבחרו ליפות ביותר בעולם על פי הצבעות הגולשים – מנחשים מי במקום הראשון?

את המדינות האלו אתם פשוט חייבים להכניס לרשימת הטיולים שלכם!העולם שלנו מדהים. לא משנה באיזה מדינה או יבשת תהיו, תוכלו למצוא בה פינות חמד ומקומות יפים שפשוט יגרמו לכם להגיד וואו. אבל חשבתם פעם איזה מדינה היא הכי יפה מכולן?

מגזין הטיולים האלקטרוני rough guides הזמין את הגולשים שלו להחליט זאת אחת ולתמיד. מאות אלפי אנשים הצביעו במדיות השונות בסקר שנפתח, ו-20 מדינות נבחרו להיכנס לרשימה. ועכשיו לתוצאות – 10 מדינות שאתם פשוט חייבים לבקר בהם!

פרו – מקום 16

כל מי שעשה את הטיול אחרי צבא בדרום אמריקה מכיר את הפסטיבלים, את המקדשים של האינקה ואת הטבע המדהים שיש שם. יערות הגשם, אגם טיטיקקה, הרי האנדים, ועוד, ועוד. כמובן שיש גם את מאצ’ו פיצ’ו – העיר העתיקה המפורסמת. אבל בגלל שהיא הפכה לכל כך פופולרית בקרב מטיילים, הרשויות במדינה החליטו להגביל את זמני הכניסה למבקרים אליה.

פינלנד – מקום 14

בפינלנד יש יותר מ-180 אלף אגמים, שהקנו לה את השם הראוי “ארץ אלף האגמים”. אבל לא רק אגמים – כ-3/4 מהמדינה מכוסה ביערות גשם שהם בסיס נהדר לטיולים רגליים, ויש גם איים יפים בכל מקום. ועוד בונוס: מבין המדינות הנורדיות, פינלנד נחשבת הכי פחות יקרה.

הודו – מקום 13

הודו מספקת לתיירים שלל טעמים ומאכלים, חופים יפהפיים ומגוון רחב של תרבויות. בהודו תוכלו לבקר גם באחת הערים הותיקות בעולם – ורנאסי, שהיא חוויה בפני עצמה. בעיר יש מעל 23 אלף מקדשים!

מקסיקו – מקום 12

במקסיקו תמצאו חופים שמשיים וערים עתיקות, שאחת מהן היא אפילו חלק מ-7 פלאי עולם. העיר צ’יצ’ן איצה כבר בת 1,500 שנים, ולצד המבנים המרשימים שלה, מפורסמת גם בגלל הצלילים המעניינים שהיא משמיעה. כך למשל אם תמחאו כפיים לפני פירמידת אל קסטיליו תקבלו הד של ציפור מתרבות המאיה.

ארה”ב – מקום 9

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מציגה לראווה גם חופים מדהימים ושמורות טבע ענקיות עם כל הנופים ותוואי השטח שקיימים. אחד מהם הוא הפארק הלאומי שערי האזור הארקטי, פארק פראי מאוד ששבילים ודרכים פשוט לא קיימים בו.

מוכנים לגלות מי בשלושת המקומות הראשונים? התשובה בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים