האמא הזו בת ה-25 ילדה שביעייה (!) בלידה טבעית, וגם כשתראו את התמונות – תתקשו להאמין שזה אמיתי!

המון מזל טוב לזוג המאושר...אמא עיראקית בת 25 ילדה לא פחות משבעה תינוקות (6 בנות ובן אחד) בלידה טבעית בבית החולים במחוז דיאלא שבמזרח עיראק.

לפני שאתם דואגים, דובר ממחלקת הבריאות המקומית מסר ששלומה ושלום התינוקות טוב ושמצבם הבריאותי מצויין.

האבא המאושר (והמפוחד, ככל הנראה), יוסוף פאדי, מסר  שהוא ואישתו לא תכננו כזה דבר ושנכון לעכשיו, יש להם עשרה ילדים בבית שהם צריכים לדאוג להם.

זו הפעם הראשונה שנולדת שביעייה בבית החולים שבמחוז דיאלא שבעיראק

Credit: CEN/@Alroeya

6 בנות ובן אחד שנוספו לשלושה אחים

המקרה הזה הגיע לא הרבה אחרי אמא לבנונית אחרת שילדה שישייה – שלוש בנות ושלושה בנים. אבל ההורים העיראקיים לא תכננו ולא ציפו לכזה דבר, ובוודאי שלא התכוננו לשבעה זאטוטים שנוספו לשלושת ילדיהם האחרים. כן, יש להם עכשיו 10 ילדים לדאוג להם.

Credit: CEN/@Alroeya

2 תינוקות מתוך השביעייה המאושרת לאחר חיתוך חבל הטבור

Credit: CEN/@Alroeya

כך הם נראו מיד לאחר הלידה

ב-1997 היה זוג מפורסם מאיווה שהביא שביעייה לעולם, והמקרה הפך לקרקס מתוקשר

בשנת 1997 נולדה שביעייה לקני ובובי מקיוג’י מאיווה, ארה”ב. לאחר שנודע להם שהם בהיריון עם שביעייה, הזוג המפורסם מאיווה דחה את הרעיון של דילול עוברים. כאנשים דתיים, הם טענו שמדובר ברצונו של האל.

התינוקות של הזוג מקיוג’י נולדו 9 שבועות לפני הזמן והצטרפו לאחותם הגדולה. העולם עקב אחר כל צעד שלם והתקשורת סיפקה אינספור כותרות על הזוג. לא נתנו להם לזוז מבלי שיצלמו אותם ואפילו הנשיא ביל קלינטון התקשר לברך אותם באופן אישי.

הם קיבלו במתנה בית בגודל של 600 מטר מרובע, ואן, אספקה של מקרוני וגבינה לשנה, חיתולים לשנתיים הראשונות ומלגות מלאות ללימודים בכל קולג’ שירצו באיווה.

בחודשים הראשונים, השביעייה שתתה 42 בקבוקים ביום והוחלפו להם 52 חיתולים.

הנה וידאו מהקרקס המתועד שנוצר סביב הזוג מאיווה

 

מקור: dailymail
שתפו עם החברים שתפו עם החברים