הסרטון המצמרר הזה של כלב שמנסה נואשות לחזור למכונית לאחר שננטש ברחוב הפך לויראלי והוא פשוט ישבור לכם את הלב!

הסיפור הזה ישבור לכם את הלב...כלב הוא חברו הטוב של האדם! ואם יש לכם אחד כזה בבית, אתם בטוח יודעים שהוא תמיד יהיה שם בשבילכם – כשקשה לכם, כששמח, לא משנה כמה כסף יש לכם בכיס, כמה עליתם במשקל, או אפילו כמה אתם כועסים עליו כי הוא קרע לכם את המגזין שעדיין לא קראתם…

בדיוק בגלל זה, קשה לחשוב על אדם שמסוגל לנטוש את הכלב האהוב שלו ופשוט לנסוע משם. אבל לצערנו, מצלמת אבטחה בבריטניה חשפה זוג אנשים שנטשו את הכלב שלהם בצורה אכזרית – הם פשוט הותירו אותו בצד הכביש עם מיטתו. הכלב התמים והנאמן חשב שזה משחק וניסה לחזור עם בעליו הביתה, אך ללא הצלחה. המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות והוידאו שפשוט ישברו לכם את הלב…

מצלמת אבטחה בבריטניה חשפה סרטון מזעזע בו נראה אדם שנוטש את הכלב שלו באכזריות באמצע הרחוב

האגודה המלכותית למניעת התאכזרות כלפי בעלי חיים (RSPCA) פתחה בחקירה, לאחר שעוברים ושבים מצאו את הכלב, שזכה לכינוי סנופ, יושב לבדו ברחוב, במיטה שבעליו השליך איתו בזריזות. “הווטרינרים סרקו את השבב שלו, ועקבנו אחר שני הבעלים הקודמים שלו באזור ברמינגהאם, אבל אנחנו לא מאמינים שהם הבעלים הנוכחיים, ולכן לא אחראים לנטישה של הכלב”, סיפר הקצין פרהובסקי.

“בצילום ניתן לראות בבירור אדם אחד שזורק את הכלב, ואדם נוסף שיושב במושב הנהג במכונית. אני עדיין מחכה לראות אם יש מישהו שמכיר את הרכב, את האיש או את הכלב”

“הצוות הווטרינרי נתן לכלב את השם סנופ, והוא במצב טוב, כנראה כבן שנתיים. הוא סטפורדשייר בול טרייר לבן עם כתמים שחורים, והוא פשוט מקסים!”

“כרגע הוא מטופל במכלאה פרטית על מנת שיקבל את כל הטיפול שהוא צריך בזמן שנחקור את המקרה. אנחנו אסירי תודה לאנשים האלו שמצאו את סנופ יושב עצוב במיטתו, והביאו אותו מיד אל הוטרינר”

והנה קטעי וידאו מהמצלמה שצילמה את הזוג חסר הלב:

אהבתם את הסרטון?

סנופ המסכן כנראה חשב בהתחלה שזה סוג של משחק, וניסה נואשות לחזור למכונית ואפילו לרדוף אחריה כשהזוג ניסו לנסוע משם. עכשיו הוא מחכה לבית חדש בו יעניקו לו את האהבה שהוא צריך!

אנשים ברחבי האינטרנט מיהרו להגיב בכעס ולספר חוויות משלהם:

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים