הזוג הזה חיכה 9 שנים (!) בשביל לפתוח מתנה שהם קיבלו לחתונה, אבל הם ממש לא ציפו שזה מה שיהיה בתוכה!

הם לא האמינו כמה המתנה הזו תשנה להם את החיים!נכתב ע”י לירון פיין

פעם היה יותר פשוט.

זוג היה מתחתן, ואז היו קונים לו סט גובלנים או קומקום חשמלי שהיה מאד במודה והמשקיענים, היו מביאים סט צלחות קורנינג – כן אלו שלא נשברים לעולם. (חוץ מלפעמים).

היום אתה יושב עם רשימות והשוואות וחישובים על קרבה ועל יום ותאריך ושעה ומרחק וצבע המפות כדי להחליט כמה לרשום לדודה הרחוקה שלך מצד אמא בצ’ק. סיוט. הכל כדי לשמח חתן כלה!

אבל יש כאלה שבאמת, מתוך הלב ובכוונה טהורה לשמח חתן כלה, מביאים מתנה מקוריות ועם המון המון מחשבה. כמו אותה מתנה שקיבל הזוג הבא, מדודתה של הכלה, שאפילו היא לא צפתה כמה המתנה תשפיע על חיי הנישואין שלהם!

הזוג הזה חיכה לא פחות מ-9 (!!) שנים כדי לפתוח את אותה חבילה מסתורית. אז למה באמת הם חיכו כל כך הרבה זמן ומה חיכה להם שם? תאלצו להמשיך לקרוא בשביל לגלות!

הכל התחיל מכך שהזוג קתי וברנדון גאן ישבו ודיברו על איזו מתנה יביאו לזוג חברים קרוב שמתחתן, ופתאום נזכרו בחבילה שמחכה להם סגורה בארון כבר 9 שנים.

wed 1

על החבילה היה כתוב: אל תפתחו עד הריב הראשון שלכם!

'קג 2

בפוסט הויראלי שכתבה קתי היא מספרת: “ברור שהיו לנו חילוקי דעות ויכוחים וטריקת דלתות, אפילו פעמים שחשבנו לוותר, אבל מעולם לא פתחנו את הקופסה. חשבנו שאם נפתח אותה זה סימן לכישלון”.

בכל פעם שקתי וברנדון התווכחו הם ניסו להבין בינם לבין עצמם- ‘האם זו המריבה הגדולה ביותר שלנו?’ ‘האם זה הזמן לפתוח את התיבה?’ ‘ואם זו לא המריבה הכי קשה ומחכה לנו אחת גדולה יותר שתצדיק את פתיחת הקופסה המסקרנת?…’ כך הם התלבטו בינם לבין עצמם במשך 9 שנים בכל ריב מחדש.

“חשבנו שאולי יש בקופסה את המפתח להצלת הנישואין… אולי איזה טריק ישן של ותיקים כמו דודה שלי ובעלה שהיו נשואים כמעט 50 שנה…”

אבל לבסוף, כשפתחו את הקופסה, זה מה שהם גילו:

גלו את התשובה בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים