האב הגרוש הזה רצה להוכיח לכולם שגירושים לא חייבים להיות מכוערים, אז הוא כתב פוסט שריגש מיליוני גולשים ברשת!

זה שיעור חשוב לכל ההורים, גרושים או נשואים!גירושים. מילה אחת עם משמעות כל כך שלילית.

אנחנו לא צריכים לספר לכם מה בדרך כלל מעורב בתהליך הזה. כעס, קנאה, עצבים, נקמנות ועוד רגשות רעים שקשה להתעלות עליהם ושגורמים לבני הזוג לפגוע אחד בשני והכי גרוע – בילדים שלהם.

ובכל זאת, יש כמה יוצאים מן הכלל שמצליחים לשמור על שפיות בין כל הבלאגן הזה ולשמור על מערכת יחסים בריאה כשלפניהם מטרה אחת משותפת – טובת הילדים.

לא מאמינים שיש כאלה? קבלו דוגמה לאב גרוש שיכול לתת שיעור בבגרות ובמערכות יחסים לכל זוג פרוד.

הכירו את בילי פלין, אב גרוש שלא תיאר לעצמו שפוסט תמים שכתב בפייסבוק יהפוך לויראלי בטירוף.

לגרושתו של בילי פלין היה יום הולדת לפני שבועיים. בניגוד למה שמקובל לחשוב, בילי לא התעלם מיום הולדתה והוא אפילו הפתיע אותה עם זר פרחים וכרטיס ברכה ועזר לילדים המשותפים שלהם להכין לה ארוחת בוקר.

באותו יום הוא כתב פוסט בפייסבוק על היחסים בינו לבין גרושתו, הוא לא תיאר לעצמו שהפוסט הזה יהפוך לויראלי בטירוף ויגרוף מעל למיליון לייקים ותגובות!

לנוחיותכם, תרגמנו את הפוסט בתרגום חופשי:

היום זה יום ההולדת של אשתי לשעבר, אז קמתי מוקדם והבאתי פרחים, כרטיסי ברכה ומתנות כדי שהילדים שלנו יוכלו לתת לה. אחר כך עזרתי להם להכין לה ארוחת בוקר.

אני כל הזמן נתקל בשאלות כמו למה לעזאזל אני עדיין ממשיך לעשות דברים בשבילה וזה פשוט מרגיז אותי. אז החלטתי לדבר על זה אחת ולתמיד.

אני מגדל שני ילדים קטנים. הדרך שבה אני אתייחס לאמא שלהם היא משמעותית ומהווה דוגמה עבורם. לפי זה הם לומדים איך להתייחס לנשים, דבר שישפיע גם על מערכות היחסים שלהם. 

אתם חייבים ללמוד להתעלות מעל עצמכם ולהיות דוגמה טובה.

גדלו גברים טובים, גדלו נשים חזקות. בבקשה. העולם זקוק להם עכשיו יותר מתמיד”.

לא יודעים מה אתכם, אבל אנחנו לגמרי מסכימים איתו!

קרדיט: Facebook // מקור: Boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים