הכלב הזה הגן בגופו על בעליו והציל אותו ממוות, אבל זה לא מנע מהבעלים לנטוש אותו ברחוב! נשבר לי הלב…

הסיפור הזה שאולי יעשה לכם כואב בלב, יגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם לוקחים מחויבות ומאמצים כלב, ו-10 פעמים לפחות לפני שאתם מתכוונים להפר את המחויבות הזו.אומרים שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, אבל האם בכלל מגיעה לנו החברות הזו?

קיקו הכלב לא הסס אפילו לשניה, כשפורץ ניסה לירות בבעליו, וחטף את הכדור במקומו, אבל כשבעליו נכנס לקשיים כלכליים הוא הותיר את קיקו מאחור, נטוש, חסר בית.

הסיפור הזה שאולי יעשה לכם כואב בלב, יגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם לוקחים מחויבות ומאמצים כלב, ו-10 פעמים לפחות לפני שאתם מתכוונים להפר את המחויבות הזו.

תכירו את קיקו, בשנת 2012 קיקו עלה לכותרות בארה”ב. קיקו שגר עם בעליו בניו יורק הציל אותו כשפורץ פרץ אליהם הביתה.

קיקו תקף את הפורץ וחטף כדור בראש, בדרך נס הכדור לא חדר לגולגלת וקיקו החלים לחלוטין למרות גילו המבוגר.

Credit:

Credit: Janet Holmes

אבל סיפורו של קיקו לא מסתיים כאן. לפני כשנתיים בעליו של קיקו נקלע לקשיים כלכליים קשים הוא נאלץ למכור את כל רכושו ולעזוב את ביתו כשהוא משאיר את קיקו מאחור.

קיקו נותר לבד ללא בית וללא משפחה. למזלו אירגון בשם “Mighty Mutts שדואג לבעלי חיים נטושים שמע את סיפורו העצוב ולקח אותו תחת חסותו.

” בשבועיים הראשונים לאחר האימוץ היה נראה שקיקו מאד מבולבל הוא חיפש כל הזמן את בעליו הקודמים” מספרת ג’יל היינס אחת העובדות בעמותה.

Credit:

Credit: Mighty Mutts

“בהתחלה חשבנו שפשוט מדובר בכלב סגור, אבל אחרי זמן מה גילינו שקיקו חירש לחלוטין” הוסיפה ג’יל היינס

בארגון לא בטוחים אם קיקו היה חירש כל חייו, או שהחירשות היא תוצאה של פגיעת הכדור. כך או כך אחרי שהם גילו את זה ההתקשרות איתו נעשתה קלה הרבה יותר.

” קיקו מגיב למגע ולא לקול וכמו כל כלב אוהב שמלטפים אותו בגב” סיפרה ג’יל

Credit:

Credit: Janet Holmes

“קיקו יותר מאופק מכלבים אחרים שמחפשים בית, דבר הגורם לכך שהרבה פעמים מפספסים אותו כשבאים לאמץ כלב. אבל כשהוא יוצר קשר עם מתנדב ומרכין את הראש לליטוף זה הדבר הכי שובה לב בעולם”

אנשי “Mighty Mutts”  מחפשים בית חם לקיקו כבר שנה וחצי, קיקו הוא כלב מקסים אבל הגיל שלו והפציעה שלו מקשים עליו למצוא מישהו שיאמץ אותו וייתן לו את הבית החם אותו הוא מחפש.

קיקו הוא בן 14 היום, הוא צריך בית שאין בו עוד חיות מחמד אלא אם מדובר בעוד כלב מבוגר, עדיף בית ללא ילדים צעירים ועם מינימום מדרגות.

Credit:

Credit: Jamie Rae Photography

כיוון שהעמותה עורכת ביקורי בית לפני ואחרי האימוץ, קיקו מחפש משפחה שגרה לא יותר משעתיים/ שלוש שעות נסיעה מניו יורק.

אז אם אתם גרים באזור ניו יורק או מכירים מישהו מהאיזור שמעוניין באימוץ הכלב המדהים הזה, אתם יכולים לפנות אל  Mighty Mutts website

מקור: thedodo

שתפו עם החברים שתפו עם החברים