רגע לפני שהטירוף חוזר – מעריץ של “משחקי הכס” טוען שמלך הלילה הוא מישהו שכולנו מכירים, לא תאמינו מי!

את התיאוריה הזאת אתם חייבים להכיררגע לפני שהעונה השביעית מסתיימת והיוצרים נותנים לנו שנה שלמה לחכות לעונה חדשה (איך עומדים בזה?!), המעריצים כבר מתגעגעים ומעלים תיאוריות מטורפות שמנסות לערער לנו את הביטחון, אולי לבנות לנו בראש סיפור חדש לחלוטין, ואולי סתם לשגע אותנו.

בכל אופן, לפני שנתחיל חשוב לציין שלצופי הסדרה האדוקים אין כלל ספויילרים, אלא אם במקרה התיאוריה הזו קולעת בול – ואז אנחנו לא לוקחים אחריות ;)

** אזהרה – אם עוד לא צפיתם בעונה השביעית התוכן הבא עלול להכיל ספויילר **

התאוריה החדשה הזו, שכבר כבשה את הרשת, דנה בזהותו האמיתית של מלך הלילה – ואני חייבת לומר שאני שוכנעתי!

Credit: giphy

השמועה אומרת שמלך הלילה הוא לא אחר מבראן סטארק. אבל איך זה יכול להיות?! בואו נתחיל…

על פי התאוריה, בראן (העורב בעל 3 העיניים) חזר בזמן, נכנס לגופו של “האדם הראשון” והפך למלך הלילה בטעות… זה קרה תוך כדי הנסיון שלו למנוע מילדי היער ליצור את המהלכים הלבנים מלכתחילה. כפי הנראה, ילדי לא השתכנעו, ודקרו את ליבו של האיש הראשון בזכוכית דרקון, בעוד בראן עדין לכוד בתוכו.

התאוריה הזו פותחה על ידי הגולש turm0il26, שטוען שבראן לא יכל לחזור לעתיד, מאחר והוא כבר נשאר בעבר יותר מדי זמן, ולכן נתקע שם. זוכרים שברינדן וג’וג’ן הזהירו אותו?

אם עדיין לא שוכנעתם, פשוט תצפו בסצינה הזו של יצירת המהלכים הלבנים, היא כבר תסדר לכם הכל

אהבתם את הסרטון?

שימו לב לקטע שבראן שואל את ליף למה היא יצרה את המהלכים הלבנים, וליף משיבה: “היינו במלחמה. שחטו אותנו, העצים הקדושים שלנו נכרתו. היינו חייבים להגן על עצמנו”. כשבראן שואל אותה ממי הם היו צריכים להגן על עצמם, היא משיבה: “From you” – וזה יכול להתפרש בעברית כאילו היא מטילה את האשמה על בראן עצמו, או על בני האדם בכלל.

דבר נוסף שהגולשים דנים בו הוא הדמיון בין השניים

Credit: HBO

נווווו שוכנעתם? ספרו לנו מה דעתכם!

מקור: ladbible 
שתפו עם החברים שתפו עם החברים