האבא הזה דיבר לתינוקת שלו כשהיא הייתה ברחם, והצורה בה היא הגיבה כשהיא שמעה את הקול שלו לראשונה אחרי שנולדה – זה הדבר הכי מתוק ומרגש שאי פעם תראו!

אתם פשוט חייבים לראות את החיוך שלה...תינוקות לא רואים טוב כשהם נולדים, הזיכרון שלהם לא חזק והם מאד שבריריים, אבל תינוקות יכולים לזהות רעשים כשהם עוד ברחם. ואם אתם לא סומכים על המדע בעניין הזה, כדאי שתקראו על הסיפור המרגש של הזוג הברזילאי הזה.

טרסילה רוזה ופלאביו דאנאטס חיכו בציפייה להולדת ביתם, אנטונלה. אבא שלה דאג לדבר איתה כל יום כשהיא הייתה ברחם – בבוקר ובערב. הוא היה מדבר על היום שלו והיה חוזר ואומר לה כמה הוא אוהב אותה. הוא היה מלטף את הבטן של אישתו ואומר לתינוקת שהוא תמיד יהיה שם בשבילה.

פלאביו היה מדבר כל יום עם התינוקת שלו כשהיא הייתה עוד ברחם והיה אומר לה כמה הוא אוהב אותה ושהוא תמיד יהיה שם בשבילה

https://www.instagram.com/p/B1K4GYkJ68S/?utm_source=ig_embed

 

אחרי שהתינוקת נולדה, היא הוכיחה לו שהיא שמעה אותו במשך כל הזמן הזה

אפילו שפלאביו לא היה בטוח אם היא שומעת אותו או לא, הוא אף-פעם לא הפסיק לדבר איתה במשך כל ההריון, וכשהתינוקת נולדה, היא הראתה לו שהיא הקשיבה במשך כל הזמן הזה.

אחרי שהתינוקת נולדה, פלאביו חזר על אותן המילים שהיה אומר לה, והתינוקת השיבה לו עם החיוך הכי ברור וכן שאפשר. היא התחילה לחייך ברגע שאבא שלה התחיל לדבר, ולמרבה המזל – הזוג הספיק לצלם ולתעד את הרגע.

 

אגב, אנטולה נולדה ב-11 לאוגוסט, שזה יום האב בברזיל. פלאביו מתאר את האהבה שלו לבת שלו כ”אהבה שלא מתאימה לגודל החזה שלו”, ואמא של אנטונלה מתארת את הבת שלה כ”מתנה שנשלחה ע”י אלוהים”

 אנטונלה נודלה במשקל של 3.125 ק”ג ובגובה של 49 ס”מ והיא תינוקת שמחה ובריאה. שיהיה המון מזל טוב!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים