האבא הזה חיכה 13 שנים בשביל לתת לבת שלו את המתנה הזו, שהיא הדבר הכי מרגש שראיתם עד היום!

הבת שלו פרצה בבכי מרוב התרגשות וגם אתם הולכים להזיל דמעהמאז שברנה מרטין היתה ילדה קטנה, אבא שלה ידע בדיוק איזו מתנה הוא הולך להביא לה ברגע שהיא תסיים את התיכון. את המתנה המיוחדת הזו הוא תכנן במשך 13 שנים ארוכות (וגם שמר את זה בסוד כל הזמן הזה).

ואכן, כשהגיע היום, אביה נתן לה במתנה את הספר של דוקטור סוס, “אם יוצרים מגיעים למקומות נפלאים”. אבל את המתנה האמיתית היא ראתה רק כשהיא פתחה את הספר.

גללו מטה והכינו ממחטות!

זאת ברנה והספר שהיא קיבלה, חכו שתראו מה היא מצאה בפנים

“אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים…”

סיימתי תיכון השבוע. כשאבא שלי אמר לי שיש לו מתנה בשבילי, חשבתי שאני אקבל איזה כרטיס ברכה פשוט. אבל מה שאני קיבלתי היה כל כך מיוחד ויקר מפז. אחרי טקס הסיום, הוא נתן לי תיק גדול עם עותק של ספרו של דוקטור סוס, “אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים”. בהתחלה חייכתי ואמרתי שאני אוהבת את הספר.

אבל אז אבא אמר לי “לא, תפתחי את זה”. אז פתחתי. בעמוד הראשון ראיתי פסקה שנכתבה ע”י לא אחרת מאשר הגננת שלי. התחלתי לבכות, אבל הייתי מבולבלת. ואז הוא אמר לי “כל שנה, במשך 13 השנים האחרונות, ביקשתי מכל גננת, מורה או מנהל לכתוב משהו קטן עליך בתוך הספר”.

הוא הצליח לשמור את הספר הזה בסוד במשך 13 שנים, ומסתבר שכל שאר המשפחה שלי ידעה על זה! בכל מקרה, האפקט שהוא רצה לקבל קרה… התחלתי להתפרץ בבכי מרוב התרגשות. לשבת ולקרוא מהספר מילים מחזקות ומתוקות מכל המורים שאהבתי וזכרתי במשך השנים שחייתי בעיר הקטנה הזאת. המורים שלי מהיסודי הזכירו את “הצחקוקים שלי”. לעומת זאת, המורים שלי מהתיכון הזכירו את “החשיבה השנונה והחדה”. אבל כולם הזכירו בספר את ההומור שלי ואת אהבתי לחיים. זה בלתי נתפס לקבל מתנה כזו מרגשת, נוסטלגית ומלאת מחשבה.

אני לא יכולה להביע כמה אני אוהבת את אבא שלי על כל הזמן והאהבה שהוא השקיע.

והתגובות, כמובן, לא איחרו לבוא:

וגם אבא של ברנה הגיב:

תמונות: Reddit / מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים