הבחורה הזו יכולה להפוך את עצמה לכל דמות מפורסמת שהיא רוצה – ואתם חייבים לראות את זה!

כישרון כזה לא רואים בכל יוםקרה לכם פעם שמישהו נתקל בכם ברחוב ואמר לכם שאתם ממש דומים למישהו מפורסם? תודו שזה היה יכול להיות מגניב אם יכולתם ליום אחד, או אפילו לשעה אחת,  באמת להחליף תפקידים ולהפוך, גם אם זה רק לרגע, למפורסמים.

אז נכון, רובנו רק יכולים לחלום על זה, אבל קסניה פרובה בת ה-21, כבר 4 שנים משנה את המראה שלה כל פעם מחדש והופכת לדמות שהיא הכי אוהבת מהסרטים הקלאסיים של דיסני, לאריה סטארק מ’משחקי הכס’ ועוד. לא סתם יש לבחורה הזאת מעל 50 אלף עוקבים באינסטגרם!

אז קבלו 14 מהפכים מדהימים של פרובה… אתם חייבים להודות שמדובר בכישרון מטורף!

1. מייבס מ’מפלצת של מלון’

2. פרודו מ’שר הטבעות’

3. וונדי מ’גרוויטי פולס’

View this post on Instagram

Welcome to Gravity Falls 🌿 Soo, what if Wendy was a real girl? Wendy is so cool, I really wanted to try her look! I want to make Mabel too 🍬 I also have a BIRTHDAY next week 🎉🎉🎉 Hope it will be cool :D If you want to support me and my art and help me to create more high-quality works for you, you can do it on my ko-fi page ☕☕☕ The link is in my profile. I'll be really thankful and happy ❤️ 😊 Wig: @evahairofficial Use a discount code EVA9OFF for $9 off ✨ Lenses: @ttd_eye Use a discount code 'noaxaon' to save 10% ✨ #gravityfalls #gravityfallscosplay #wendy #wendycosplay #redhead #cartoon #cartooncosplay #disney #lenses #wig #cosplay #costest #cosplayer #makeup #sidebyside #cosplayvscharacter

A post shared by Ksenia Perova (@noaxaon) on

4. אריה סטארק מ’משחקי הכס’

5. מנטיס מ’שומרי הגלקסיה’

6. בל מ’היפה והחיה’

7. וונסדיי מ’משפחת אדמס’

8. קים מ’קים פוסיבול’

9. שלגיה בגרסת הסרט ‘ראלף ההורס 2’

10. ויקטוריה מ’חתונת הרפאים’


שתפו עם החברים שתפו עם החברים