הבחור הזה החליט להפוך את אמינם מראפר קשוח לחייכן חסר תקנה, והתוצאה הפכה לדבר הכי ויראלי ברשת! (14 תמונות)

למה ככה רציני?מאז שמרשל ברוס מאד’רס, הידוע בכינויו אמינם (או סלים שיידי, בשבילכם) התפרסם בשלהי שנות ה-90, הוא הפך לנכס צאן ברזל בתרבות הפופ.

האישיות השנויה במחלוקת שלו התחילה עם שירי ראפ הומוריסטיים, אבל עם הזמן הוא הפך לדמות מאד רצינית, מלנכולית וקשוחה. כך גם השירים שלו הפכו ליותר רציניים, עם טקסטים שעוסקים בנושאים כבדים כמו אי-שיוויון, עוני והתמכרויות.

אמן פוטושופ אחד בשם מייק בראון רק רצה לגרום לו לחייך, זה הכל… כמובן שמניפולציות הפוטושופ שלו הפכו לויראליות והתוצאות פשוט יפילו אתכם מצחוק.

למה כל כך רציני?

“זה פשוט יהיה מוזר אם הוא יופיע עם חיוך מרוח על הפרצוף שלו”

“כשמתחשבים בעבר של מרשל ביחד עם הכעסים שלו, אפשר להבין למה הוא כל-כך קודר ורציני. אני מתכוון, זה פשוט יהיה מוזר אם הוא יופיע פתאום בתקשורת עם חיוך מרוח על הפרצוף שלו”, מספר מייק בראון.

חיוך אחד קטן מספיק בשביל לערער את כל הדמות של אמינם

מייק בראון ניסה לראות מה יקרה אם הוא יגרום לאמינם לחייך, אז הוא עשה סדרת תמונות ‘לפני ואחרי’ של הראפר – עם חיוך ובלי. תמונות ה’לפני’ הן התמונות המקוריות של אמינם, כפי שכולנו מכירים אותו: עם הבעה רצינית כאילו משאית בדיוק דרסה לו את הכלב. תמונות ה’אחרי’ הן עם שינוי קטן של חיוך חינני, והן יוצאות פשוט מוזרות וקריפיות.

וזה בעיקר מצחיק

“תמיד אהבתי לעשות מניפולציות לתמונות פנים, זה מצחיק אותי”, ממשיך בראון. “תמיד אני מחפש משהו חדש לעשות ופשוט ללכת עליו. זה נראה פשוט, אבל זה לקח לי הרבה זמן להגיע לתוצאות המדויקות. עשיתי עריכה ראשונית בפוטושופ ואחרי זה השתמשתי באפליקציה ייעודית, הוספתי פילטרים – וזהו”.

את התמונות הכי קורעות שמרנו לסוף…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים