הבחור הזה מצא את הדרך המושלמת להסביר לגברים למה נשים כל כך כועסות כשמטרידים אותן מינית!

קצת ארוך, אבל אתם חייבים לקרוא את זה!לפעמים דווקא הדרך הכי טובה להעביר מסר היא כשהולכים הפוך על הפוך…

מאז שעלו הקמפיינים #גם אני ו-#התלוננתי וזה מה שקרה, הרשת התמלאה בסיפורים ופוסטים של נשים, אבל מתברר, שדווקא כשהמסר הזה מגיע מגבר, הוא יכול לעשות שינוי משמעותי ביותר.

הסופר אי.אר. מוקסון, גבר אם תהיתם, החליט לעשות מעשה ובאמצעות פוסט שנון שבמהרה הפך לויראלי הטירוף, ניסה לגרום לגברים להרגיש בדיוק מה שנשים חוות כשתוקפים אותן מינית.

זה אולי קצת ארוך, אבל אנחנו מבטיחים לכם שאם תקראו עד הסוף  – לא תתחרטו על זה.

זה אי.אר. מוקסון, סופר ומחבר

Credit: Julius Ghost

מוקסון ניסה לגרום לגברים להרגיש מה נשים חוות באמצעות אנלוגיה מדוייקת וישירה. וככה הוא כותב:

“הי חבר’ה.

תדמיינו שיום אחד בועטים לכם ממש חזק במפשעה, בכוונה.

אתם נופלים על הריצפה. מרגישים את הכאב. כמעט מתעלפים. כמעט מקיאים. ואז בועטים בכם שוב. ושוב.

תדמיינו שזה קורה לכם בגיל 12. תדמיינו שזאת הייתה אישה בת 38 שבעטה בכם. תדמיינו שזאת הייתה חברה ושותפה לעסקים של אמא שלכם.

תדמיינו שאחר כך אבא שלכם יסביר לכם שנשים פשוט אוהבות לבעוט לגברים במפשעה, אז בתור בנים אתם פשוט צריכים להיות זהירים.

תדמיינו שזאת הייתה עצה מאוד מפורטת מצידו.

תדמיינו שהתחלתם להעביר את החיים שלכם במחשבה תמידית איך תימנעו מלקבל בעיטה במפשעה.

תדמיינו שאתם עכשיו עם המחשבה שנשים, כולל נשים הרבה יותר מבוגרות מכם, אפילו זקנות, תמיד מחפשות לבעוט בכם. נשים ברחוב יעקבו אחריכם. הם יגידו לכם איזה חבילה נחמדה יש לכם. הם יגידו לכם שתיהיו הרבה יותר מושכים אם תבליטו את החבילה שלכם יותר.

תדמיינו שהתחלתם ללבוש בגדים כדי להסתיר את המפשעה. שקניתם בגדים לא נוחים רק כדי להסתיר.

כל הפוסטרים והפרסומות במגזינים מראים מפשעות של גברים, אבל לעיתים קרובות ללא הראש שלהם. רגליים של נשים מוצגות באופן בולט ליד הפרסומות האלו.

תדמיינו שרוב החברים שלכם סיפרו שגם להם בעטו במפשעה. תדמיינו שאף אחד מהם לא סיפר למישהו אחר. תדמיינו שכל הבנות הגדולות בבית הספר שלכם מספרות בדיחות על לבעוט לכם במפשעה. תדמיינו את כל הצחוקים. הבדיחות כל כך מצחיקות. בדיחות.

תדמיינו שאתם הולכים לכנסיה ואמרים לכם שאלוהים יצר את הבנות כך שירצו את הגוף שלכם, אז אתם צריכים להגן עליו בכל מחיר. תדמיינו שהכומר אומר שזאת האחריות שלכם כנערים מתבגרים לעשות הכל כדי שבנות לא יחשבו על לבעוט בכם.

תדמיינו שמצאתם חברה, ואתם אוהבים אחד את השניה. לילה אחד הייתם ביחד והיא בעטה בכם הכי חזק שהיא יכולה במפשעה, והכל חזר אליכם בחזרה. תדמיינו שהיא התנהגה כאילו זה ברור שרציתם שהיא תבעט בכם, זילזלה בכם שנעלבתם.

תדמיינו שסיפרתם למשטרה, והם שאלו אתכם מה לבשתם לפני שהיא בעטה בכם. שאלו אתכם אם שתיתם. שאלו אתם מה עשיתם לפני זה. הייתם בלי בגדים? הייתם. התנשקתם? כן.

תדמיינו שהיה חוק שאומר שאם אישה בועטת בבעלה זה לא תקיפה. תדמיינו ששמעתם על גברים שסבלו מפציעות קשות בעקבות בעיטה והיו צריכים לשלם בעצמם על דוחות פליליים. תדמיינו שראיתם סטטיסטיקה שרק 1% מכל הבעיטות גם מסתיימות בהרשעה.

תדמיינו שאישה נתפסה כשהיא בועטת שוב ושוב בגבר שהיה מעולף שיכור. תדמיינו שהשופט שיחרר אותה כי הוא חשש שהרשעה תשפיע לרעה על העתיד שלה. היא הייתה שחיינית אולימפית עם עתיד מבטיח. תדמיינו שזה קורה כל הזמן.

תדמיינו שיום אחד כל הגברים יתחילו לדבר על איך כמעט כל אחד מהם, בשלב כלשהו של החיים, זכה לבעיטה במפשעה. תדמיינו שהבעיה העיקרית של הנשים תיהיה שהתדמית שלהן יכולה להיפגע בגלל האשמת שווא, ושכל הכנות הזאת יכולה להרוס את יחסי המין.

תדמיינו שאישה הייתה מתמודדת לראשות הממשלה. תדמיינו שהיה מופץ קטע קול שבו היא מספרת איך היא בועטת באופן קבוע בגברים מבלי אפילו להציג את עצמה. תדמיינו שהיא כלל לא איבדה תומכים בגלל זה.

תדמיינו שהיא טוענת שהגבר שהאשים אותה משקר. תדמיינו שהיא אומרת שהוא היה מכוער מידי כדי שיבעטו בו. תדמיינו שמעולם לא היה ראש ממשלה שהוא גבר. תדמיינו שלראשונה התמודד גבר לראשות הממשלה ממפלגה בעלת תמיכה רחבה. תדמיינו שלגבר יש ניסיון, ולאישה לא. תדמיינו שהיא ניצחה בכל מקרה.

תדמיינו שהאישה תומכת במועמדת למשרה בכירה שידוע שהיא בעטה בילדים קטנים במפשעה. תדמיינו שהיא מינתה שופטת. תדמיינו שהשופטת הואשמה שבעטה בילד בקטן במפשעה. תדמיינו שהילד היה צריך להסתתר מכל האיומים שהוא קיבל בגלל זה.

תדמיינו שראש הממשלה לועגת לילד לפני קהל, ושהקהל צוחק ומוחא כפיים. תדמיינו שהמינוי של השופטת אושר. תדמיינו שהקול המכריע במינוי היה של גברים. אתם יכולים לדמיין?

עכשיו תדמיינו שבגלל הבעיטה שקיבלתם, נוצר אצלכם בגוף, שיכפול גנטי קטן של התוקפת שלכם. ותדמיינו שהשופטת מכריחה אתכם לשמור עליו. תדמיינו שזאת הייתה ה-סיבה לשמה היא מונתה.

אני לא יכול לדמיין את הכעס של הנשים היום, אבל התרגיל המופשט הזה עזר לי להתקרב לשם.

תיהיו נחמדים לנשים. היום, ובכל יום.

ואם אתם רואים מישהו שמתנהג באכזריות או באלימות לנשים?

פשוט תבעטו לו במפשעה.”

וככה האנשים ברחבי הרשת הגיבו

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים