הבחור הזה פוטר מהעבודה וגרם להנהלה להתחרט על הטעות בדרך הכי גאונית שיש!

את הנקמה הזו כדאי שתשננו טוב טוב...לקחתם פעם חופש בעבודה ויצאתם לחופשה? תכל’ס, זה לא דבר כל כך חריג… אבל מסתבר שזה יכול להגמר רע.

במקום שהבחור הזה יקבל העלאה במשכורת על כך שהצוות שלו תפקד מעולה בזמן שיצא לחופשה, ההנהלה החליטה לפטר אותו כי חשבו שהם לא צריכים אותו יותר – טעות!

הלחץ שלו מאובדן העבודה, והצורך לטפל בילד שלו עם צרכים מיוחדים גרמו לו לפתוח עסק קטן משלו, ובדיוק כשהדברים התחילו לזוז, הוא קיבל שיחה מהבוס הקודם שלו…

המשיכו לגלול כדי לראות איך הנקמה הקטנה והגאונית שלו כבשה את הרשת!

הבחור הזה היה מנהל צוות בעבודה

 

אבל כנראה לא העריכו אותו מספיק…

אנשים ברחבי הרשת רצו לדעת עוד פרטים על הסיפור, אז הבחור מהר לפרט:

לפני שתמהרו לתייג אותי כגאון , קבלו את הסיפור המלא…

לפני קצת יותר משנה קיבלתי עבודה כמנהל צוות פיתוח אינטרנטי בסוכנות קטנה. ה

יה להם תחלופת כוח אדם מזעזעת, סביבת עבודה רעילה, והם שחטו את העובדים שלהם בעבודה. הביאו אותי כדי לתקן את זה. ההנהלה ממש התרגשה שהגעתי כדי לעזור לתקן את הבעיה.

צוות הפיתוח אחראי ל-90% מהכנסות החברה, אבל הם עבדו יותר מ-60 שעות בשבוע. אנשי המכירות יגידו כל דבר כדי לסגור מכירה, גם אם זה אומר שאנשי הפיתוח יצטרכו לקרוע את התחת כדי להגשים את ההבטחות המגוחכות שלהם. למעשה, עבדתי יותר מדי קשה בתחילת השנה עד שנעשיתי חולה והגעתי לטיפול נמרץ כי התעלפתי.

לקחתי יומיים חופש להחלים, וזה היה קשה כי בגלל זה היינו בפיגור של יומיים בעבודה.

6 חודשים מאוחר יותר, הודעתי להנהלה שאני יוצא לחופשה של שבוע בחודש אוגוסט ללא כל חיבור אינטרנטי. והתחלתי להכין את הצוות שלי לכך. סידרתי את הפרוייקטים והמשימות כדי ששום דבר חמור לא יקרה בשבוע שאני לא במשרד. סידרתי מענה שני (וגם שלישי) למקרה שתעלה לצוות שאלה חשובה בזמן שאני לא נמצא.

החופשה הייתה מדהימה. בדיוק מה שהייתי צריך. ממש נאבקתי עם הפרעת הקשב והריכוז שלי, עם ההפרעה לעיבוד תחושתי, והדיכאן – והשבוע הזה ממש עזר לי לטעון מצברים.

השבוע המוצלח המשיך ל”אנחנו לא צריכים אותו”. חזרתי למשרד ביום שני, ופיטרו אותי בחמישי.

נוצר לי לחץ אדיר בעקבות תהליך סיום העבודה. באחת הפעמים סגן המנהל אמר ש”קשה איתי” ושאני “הופך דברים למסובכים” כי שאלתי שאלה שלדעתו לא הייתה במקום.

סוף סוף זה נגמר. בזמנו לא הבנתי כמה העבודה הזו עשתה אותי אומלל. אשתי שמחה שסיימתי שם, ועכשיו אוכל לבלות זמן עם המשפחה, אך מיד קיבלתי עבודות קבלן כדי שיהיה לנו קצת אוויר לנשימה.

חודש לאחר מכן, אחד מאנשי ההצוות פנה אליי וסיפר שכמה מהם עוזבים את החברה. רצו לקבל ממני המלצה.

3 מפתחי אינטרנט קיבלו עבודות בחברות אחרות.

מנהל החברה פנה אליי וביקש שאחזור. “לא”, השבתי. אז הוא ביקש עצה איך לתקן את המצב… “אמממ כן, בשביל זה שכרת אותי ואז פשוט העפת אותי משם”, אמרתי. והוא המשיך והשיב “אנחנו לא פועלים כאן בצורה כזאת”.

אז המנהל שאל אם אוכל לעזור להם בתור עצמאי. נתתי להם את התעריפים שלי, והוספתי להם נתח נחמד, כי בכל זאת – הם אלה שצריכים אותי.

והם הסכימו.

ההנהלה עכשיו מחוייבת לשבת ולהקשיב לי מתי שאני יכול כי “הזמן שלי יקר, אז צריך להקדיש לי תשומת לב”.

אני מריץ עסק קטן משלי, מייעץ לעסקים ועושה פיתוח אינטרנטי. למעשה, אני עושה מה שתמיד רציתי, ועוזר לאנשים ולעסקים. אני נמצא במצב הרגשי הכי טוב שהייתי מזה שנים, הפרעת הקשב והריכוז שלי משתפרת, ועבודה מהבית במשרה מלאה מעולה עבור ההפרעה לעיבוד תחושתי. בפעם הראשונה מזה הרבה זמן אני נרגש ואופטימי לגבי העתיד!

אנשים יכולים להיות טיפשים, אבל תמיד תשמרו על הראש למעלה ונסו לחפש דרכים לעזור לאחרים. יכול להיות שתיפגעו בדרך, אבל תוכלו להיות בטוחים בעצמכם ולדעת שעשיתם הכי טוב שלכם כדי לעזור.

מה דעתכם על הנקמה הקטנה והצודקת שלו?

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים