הבעל הזה כתב פוסט על אשתו “השמנמנה” והוא הפך לויראלי בטירוף…כשתקראו – תבינו בדיוק למה!

אין ספק שמדובר בפוסט מעורר השראה!בעולם בו מעריצים את הרזון ואת אידאל היופי של הוליווד – יפה, גבוהה, רזה – זה מדהים לראות גבר שלא מפחד להביע את דעתו, ומאתגר את תפיסת היופי המעוותת ששולטת בכולנו.

גבר כזה הוא רובי טריפ, שפרסם פוסט באינסטגרם בו סיפר על אשתו המהממת שרה. הפוסט שלו הפך לויראלי ושיגע את הרשת! לנוחיותכם, תרגמנו אותו בתרגום חופשי.

“אני אוהב את האישה הזו ואת הגוף המלא שלה”, כתב רובי, בן 26, על אשתו, בלוגרית האופנה שרה טריפ, בצירוף תמונה משותפת של השניים על החוף.

“כנער מתבגר, חברים שלי הקניטו אותי לעתים קרובות ואמרו שאני אוהב נשים שהן ‘מלאות’, כאלו שהיו נמוכות ושמנמנות, כאלו שהגבר הממוצע יגדיר כשמנה. כשגדלתי והפכתי לגבר, והתחלתי להכיר נושאים כמו פמיניזם ואיך התקשורת מציגה סטנדרט מאוד מאוד ספציפי של יופי (רזה, גבוהה…) הבנתי כמה גברים קנו את השקר הזה.

בשבילי, אין יותר יפה מהאישה הזו בתמונה: ירכיים עבות, טוסיק גדול, וקצת שומן חמוד בצדדים. הצורה והגודל שלה לא יוצגו בשער של מגזינים נחשבים, אבל כן יוצגו בתפקיד הראשי בחיים שלי ובלב שלי.

מבחינתי, אין דבר מושך יותר מאישה שהיא מלאה וגם יש לה ביטחון; הבחורה המהממת שהתחתנתי איתה ממלאת כל סנטימטר מהג’ינס שלה ועדיין היא הבחורה היפה ביותר בחדר.

בחורים, תחשבו איך החברה בוחרת עבורכם מי יותר ‘שווה’ ובמי לחשוק. אישה אמיתית היא לא דוגמנית שדופה או דמות מסרט. היא אמיתית. וכן, יש לה סימני מתיחה יפים על הירכיים.

בנות, אף פעם אל תחשבו שאתן צריכות להתאים לאיזשהו מודל כדי שיאהבו אתכן ויעריכו אתכן. יש אי שם בחור שהולך לחגוג אתכן ולאהוב אתכן בדיוק כמו שאתן – מישהו שיאהב אתכן כמו שאני אוהב את שרה”.

הפוסט מיד הפך לויראלי באופן, ואלפי אנשים הגיבו לתמונה.

שרה, אשתו, הגיבה גם כן על הפוסט המרגש של בעלה. “הוא תמיד גורם לי להרגיש אהובה ומוערכת. כבלוגרית אופנה, תמיד הייתי מאוד פתוחה לגבי הגוף שלי והמסע שלי לאהבה עצמית, וכן הצבתי לעצמי מטרה לעזור לנשים אחרות לאהוב את הגוף שלהן.

אני מרגישה ברת מזל שיש לי בעל כזה, שאוהב כל סנטימטר ממני מהיום שהכרנו!”

מקור: huffingtonpost
שתפו עם החברים שתפו עם החברים