הבעל הזה כתב פוסט על אשתו “השמנמנה” והוא הפך לויראלי בטירוף…כשתקראו – תבינו בדיוק למה!

אין ספק שמדובר בפוסט מעורר השראה!בעולם בו מעריצים את הרזון ואת אידאל היופי של הוליווד – יפה, גבוהה, רזה – זה מדהים לראות גבר שלא מפחד להביע את דעתו, ומאתגר את תפיסת היופי המעוותת ששולטת בכולנו.

גבר כזה הוא רובי טריפ, שפרסם פוסט באינסטגרם בו סיפר על אשתו המהממת שרה. הפוסט שלו הפך לויראלי ושיגע את הרשת! לנוחיותכם, תרגמנו אותו בתרגום חופשי.

“אני אוהב את האישה הזו ואת הגוף המלא שלה”, כתב רובי, בן 26, על אשתו, בלוגרית האופנה שרה טריפ, בצירוף תמונה משותפת של השניים על החוף.

“כנער מתבגר, חברים שלי הקניטו אותי לעתים קרובות ואמרו שאני אוהב נשים שהן ‘מלאות’, כאלו שהיו נמוכות ושמנמנות, כאלו שהגבר הממוצע יגדיר כשמנה. כשגדלתי והפכתי לגבר, והתחלתי להכיר נושאים כמו פמיניזם ואיך התקשורת מציגה סטנדרט מאוד מאוד ספציפי של יופי (רזה, גבוהה…) הבנתי כמה גברים קנו את השקר הזה.

בשבילי, אין יותר יפה מהאישה הזו בתמונה: ירכיים עבות, טוסיק גדול, וקצת שומן חמוד בצדדים. הצורה והגודל שלה לא יוצגו בשער של מגזינים נחשבים, אבל כן יוצגו בתפקיד הראשי בחיים שלי ובלב שלי.

מבחינתי, אין דבר מושך יותר מאישה שהיא מלאה וגם יש לה ביטחון; הבחורה המהממת שהתחתנתי איתה ממלאת כל סנטימטר מהג’ינס שלה ועדיין היא הבחורה היפה ביותר בחדר.

בחורים, תחשבו איך החברה בוחרת עבורכם מי יותר ‘שווה’ ובמי לחשוק. אישה אמיתית היא לא דוגמנית שדופה או דמות מסרט. היא אמיתית. וכן, יש לה סימני מתיחה יפים על הירכיים.

בנות, אף פעם אל תחשבו שאתן צריכות להתאים לאיזשהו מודל כדי שיאהבו אתכן ויעריכו אתכן. יש אי שם בחור שהולך לחגוג אתכן ולאהוב אתכן בדיוק כמו שאתן – מישהו שיאהב אתכן כמו שאני אוהב את שרה”.

View this post on Instagram

|| I love this woman and her curvy body. As a teenager, I was often teased by my friends for my attraction to girls on the thicker side, ones who were shorter and curvier, girls that the average (basic) bro might refer to as "chubby" or even "fat." Then, as I became a man and started to educate myself on issues such as feminism and how the media marginalizes women by portraying a very narrow and very specific standard of beauty (thin, tall, lean) I realized how many men have bought into that lie. For me, there is nothing sexier than this woman right here: thick thighs, big booty, cute little side roll, etc. Her shape and size won't be the one featured on the cover of Cosmopolitan but it's the one featured in my life and in my heart. There's nothing sexier to me than a woman who is both curvy and confident; this gorgeous girl I married fills out every inch of her jeans and is still the most beautiful one in the room. Guys, rethink what society has told you that you should desire. A real woman is not a porn star or a bikini mannequin or a movie character. She's real. She has beautiful stretch marks on her hips and cute little dimples on her booty. Girls, don't ever fool yourself by thinking you have to fit a certain mold to be loved and appreciated. There is a guy out there who is going to celebrate you for exactly who you are, someone who will love you like I love my Sarah. || photo cred: @kaileehjudd

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on

הפוסט מיד הפך לויראלי באופן, ואלפי אנשים הגיבו לתמונה.

שרה, אשתו, הגיבה גם כן על הפוסט המרגש של בעלה. “הוא תמיד גורם לי להרגיש אהובה ומוערכת. כבלוגרית אופנה, תמיד הייתי מאוד פתוחה לגבי הגוף שלי והמסע שלי לאהבה עצמית, וכן הצבתי לעצמי מטרה לעזור לנשים אחרות לאהוב את הגוף שלהן.

אני מרגישה ברת מזל שיש לי בעל כזה, שאוהב כל סנטימטר ממני מהיום שהכרנו!”

מקור: huffingtonpost
שתפו עם החברים שתפו עם החברים