זאת הסיבה בגללה זוגות מאושרים לא משתפים את מערכת היחסים שלהם בפייסבוק!

הגיע הזמן שכולנו נלמד מהם...אנחנו חיים בתקופה מוזרה שבה אנחנו משתפים הכל, אבל ה-כ-ל ברשתות החברתיות, החל ממה אנחנו אוכלים בבוקר ועד מה עובר לנו בראש בכל רגע נתון, אבל כשזה מגיע למערכות יחסים – נדמה שבאמת עברנו כל גבול!

לא ברור למה זה נראה לנו הגיוני לשתף את כל העולם בתמונות של החבר שלנו ולא לשמור את הפוצי-מוצי לעצמנו? למה אנחנו חושבים שזה מעניין מישהו מה קנינו אחד לשני ליום הולדת ולמה לעזאזל אנחנו מברכים אחד את השני על הוול במקום להשקיע בכרטיס ברכה אישי ונחמד?

האם זה אומר שאם אנחנו לא עושים את כל הדברים האלו משהו דפוק בזוגיות שלנו? אז זהו, שממש לא!

מסתבר שלפי מחקרים דווקא הזוגות שלא משתפים את חיי הזוגיות שלהם בפייסבוק וברשתות החברתיות הם זוגות מאושרים הרבה יותר.

איך זה יכול להיות? הנה הסיבה…

כשאנשים שמחים במערכת היחסים שלהם, הם חיים כאן ועכשיו

אם הכל הולך לכם טוב בחיים אתם לא תמצאו סיבה לבזבז את הזמן בכתיבת סטטוסים שיוכיחו את זה לאחרים. אתם תצטלמו ביחד ותצברו חוויות, אבל לא תתנו לרשתות החברתיות להסיח את דעתכם.

Credit:

Credit: © unsplash

את הכביסה המלוכלכת מכבסים בבית

שום דבר טוב לא יצא לכם אם תספרו ברשת על הבעיות שלכם בזוגיות. אתם לא תמצאו שם פתרון ואפילו תחמירו את היחסים אם תעשו זאת.

Credit:

Credit: © unsplash

אושר אמיתי נובע מלהיות במערכת יחסים מאושרת עם מישהו שאתה אוהב

לא תרוויחו כלום אם תפרסמו בעמוד הפייסבוק שלכם כמה אתם מאושרים יחד. השמחה נובעת מלהיות ביחד ולא מפרסום על הרגעים המשותפים שלכם.

אף אחד לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד

אנשים שנמצאים במערכת יחסים מאושרת לא באמת מרגישים את הצורך להוכיח לאחרים עד כמה הם מאושרים. הם יחד כי זה מה שעושה להם טוב, וממש לא אכפת להם אם מעודכן בפרופיל שלהם אם הם “במערכת יחסים”.

והדבר הכי חשוב…

חוקרים מצאו כי אלה שאינם משתמשים במדיה החברתית הם מאושרים יותר מאותם אנשים שכל הזמן משווים את עצמם לחברים הוירטואלים שלהם – שאיכשהו תמיד נראים טוב יותר ומאושרים יותר. לעתים קרובות אנו שוכחים שכל מה שחשוב באמת זה החיים האמיתיים שלנו, מערכות היחסים שלנו, החוויות שלנו והרגשות שלנו – ולא הרדיפה האינסופית אחר הלייקים.

מקור: brightside

שתפו עם החברים שתפו עם החברים