זו הסיבה האמיתית שאתם מתעוררים כל לילה באותה השעה!

הפתרון לבעיות השינה שלכם נמצא כאן!1:00-3:00 כבד

במהלך הזמן הזה, הגוף שלכם מנקה את עצמו, מסיר חומרי פסולת מהדם ומרקמות אחרות, ולכן התעוררות בחלק זה של הלילה יכולה להיות קשורה לכך שלכבד שלכם יש יותר מדי רעלים להתמודד איתם.

כדי לעזור לו לבצע את תפקידיו כראוי, נסו לשתות יותר מים טהורים ולקצץ באלכוהול ובקפאין. התעוררות במהלך הזמן הזה יכולה גם להעיד שאתם מלאים ברגשות שליליים כמו כעס, תסכול, אשמה וזעם, אשר חייבים להשתחרר אם אתם רוצים לחזור לשינה נורמלית.

3:00-5:00 ריאות

הריאות שלכם הן האיברים הראשונים שמתחילים להתמלא בצ’י באמצעות איסוף חמצן והעברתו לכל שאר המערכות לקראת יום חדש. אם אתם ממשיכים להתעורר בין 3:00-5:00 בבוקר ויש לכם תסמינים כמו שיעול, התעטשות, או גודש באף, זה עשוי להצביע על כך שיש לכם ריר עודף או דיאטה לקויה.

הריאות קשורות גם לרגשות של עצב ואבל, ולכן להתעורר בשלב זה יכולה להיות סימן שאתם צריכים לשחרר את הרגשות האלה. במקרה הזה, כדאי שתנסו כמה תרגילי נשימה שיכולים לעזור לכם לישון טוב יותר.

5:00-7:00 המעי הגס

במהלך הזמן הזה של הבוקר, זרימת האנרגיה מרוכזת במעי הגס שלכם המנקה פסולת מהגוף. אם יש חוסר איזון באיבר זה, אתם עשויים לחוות עצירות, עלייה במשקל, או אפילו הזדקנות מוקדמת. כדי לגרום למעי הגס לעבוד כראוי ולווסת את מחזור השינה שלכם, אתם צריכים למתוח את השרירים שלכם, לשתות הרבה מים, ולגשת לשירותים מיד לאחר ההתעוררות.

הפעם זה קשור גם לחסימות רגשיות, לתחושה של תקיעות, התגוננות או חוסר סבלנות לגבי החיים שלכם. אז התעוררות מתמדת בזמן זה עשויה להיות סימן שאתם צריכים לשחרר את כל העומס הרגשי שלכם ופשוט להרפות.

אז באיזו שעה אתם מתעוררים בלילה? מקווים שמצאתם את הפתרון כאן!

קרדיט תמונת שער: depositphotos.comdepositphotos.com   |   מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים