זה מה שמבנה הפנים שלכם אומר על האישיות והאופי שלכם!

ועל הדרך גלו לאיזה סלבס יש מבנה פנים כמו שלכם!כמה פעמים ביום אתם מסתכלים במראה? עזבו את החצ’קונים ושאריות השומן מהחגים, ‘סתכלו רגע על המבנה של הפנים שלכם. חשבתם שהם שגרתיים לחלוטין? נטולי צורה מיוחדת?

אז בואו נחדש לכם. לפנים שלכם יש צורה גאומטרית, והיא יכולה להעיד על האישיות שלכם! הביטו ברשימה למטה, היא מציגה תכונות אופי אופייניות לפי מבנה הפנים, וגם כמה סלבס שאתם יכולים להזדהות איתם…

נו, מצאתם את מבנה הפנים שלכם? צדקנו באפיון? ספרו לנו בתגובות.

1. פנים בצורת מעוין

רחבים באמצע, מחודדים במצח ובסנטר. אנשים עם פנים כאלו הם אנשים תקשורתיים שיודעים להתבטא טוב במילים. הם פרפקציוניסטים, דבר שטוב להם בעבודה, אבל גם מפעיל עליהם לחץ להצליח.

הכוכבות טיילור סוויפט וקירה נייטלי שייכות למשפחת המעוינים.

2. פנים בצורת אליפסה

יותר רחבים מאשר ארוכים. הפנים הכי נפוצים באוכלוסיה, ונחשקים מאוד בגלל הסימטריה והגיוון שיכולים לתרום לסגנונות השיער. אנשים אלו תמיד מכוונים למעלה ויציבו לעצמם ולאחרים מטרות גבוהות.

כאן תוכלו למצוא את ביונסה ואליזבת’ טיילור.

3. פנים מרובעים

לסת חזקה ומצח רחב. אנשים שהם מנהיגים מלידה, ויודעים להתמודד במצבי לחץ יותר טוב משאר האנשים. יש להם מוח חריף והם יכולים לקחת פרויקט גדול ולנהל אותו מההתחלה עד הסוף.

אם אתם בעלי פנים מרובעים, אתם בחברה טובה עם אנג’לינה ג’ולי וקמרון דיאז.

4. פנים בצורת לב

סנטר מחודד ומצח רחב, נחשבים לפנים הכי יפים מבחינה מתמטית. באופן מפתיע, לאנשים כאלו יש לב גדול והם מאוד יצירתיים. אבל יכולים גם להיות עקשנים ועם דעה נחרצת.

למשפחה זאת שייכות ריס וית’רספון וסקרלט ג’והנסון.

5. פנים בצורת משולש

קו לסת רחב יותר מהמצח. אנשים עם הרבה תשוקה, יצירתיים ואמנותיים, וגם רגישים. כמו ג’ניפר אניסטון וטיירה בנקס.

6. פנים מלבניים

ארוכים וצרים. אנשים אלו מאוד חכמים, מתכננים תכניות לעתיד, אבל גם חושבים יותר מידי על דברים ויכולים להיות מרוחקים עם הרגשות שלהם.

סנדרה בולוק ושרה ג’סיקה פרקר הן הכוכבות שמחזיקות בסגנון פנים זה.

7. פנים עגולים

הם נראים כל כך נחמדים וחביבים, והם גם נוטים להיות כאלה מבפנים. אנשים עם פנים עגולים הם חמים, רגישים ומהסוג שרוכש חברים בקלות. הם רק צריכים לשים לב שלא מנסים לנצל אותם.

ומי ברשימת הסלב שלהם? אדל וסלינה גומז.

8. פנים מאורכים

דומים בצורתם לפנים מלבניים, אבל יותר מעוגלים. אנשים כאלו אוהבים לשמור על הכללים ולא לוקחים סיכונים מיותרים. הם יכולים להיות קצת שמרנים, אבל גם האנשים הכי נחמדים שתיפגשו.

לקארי אנדרווד ומייגן פוקס יש פנים כאלו.

9. פנים בצורת משולש הפוך

מצח רחב ולב גדול. אנשים אלו מאוד חמים ורוכשים חברים בקלות, אבל לפעמים יהיו יותר מידי חברותיים. למשל השחקניות אמנדה סייפריד ואן האת’וויי.

10. פנים בצורת טרפז

עם זוויות והרבה משמעות. האנשים האלו יעשו דברים בדרך שלהם ולא צריכים עזרה מאף אחד, ואנשים אחרים יפנו אליהם לעזרה. הפנים שלהם יכולים להיראות מאיימים, אבל ברגע שמתחברים אליהם הם חמים ושווה להיות בחברתם.

כך למשל ג’ניפר גארנר ג’ניפר לופז.

איורים: Laura Caseley // מקור: littlethings
שתפו עם החברים שתפו עם החברים